Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні я хочу розповісти про актуальну і перспективної партнерській програмі з продажу електронних книг.

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Отже, про що йде мова? Я впевнений, що аудиторія мого блогу дуже просунута в тому плані, що ви напевно багато читаєте, причому не тільки блогів і форумів, а просто різної літератури. Так от, я теж завжди дуже багато читаю і в основному роблю це з разліних девайсів типу телефону, коли є кілька вільних годин в дорозі. Або ноутбука, надходить будинку або ще десь, мені завжди подобалося проводити час з користю. Я завжди більше любив читати з електронних девайсів, ніж з паперових книг.

Їх просто складно брати всюди з собою, вони займають місце в сумці. Однак, менталітет росіян такий, що ми не звикли платити за це. Ми просто шукаємо, де завантажити безкоштовно. Але основна думка тут не в цьому, а тому, що все ж таки ми читаємо.

Теж саме стосується заходу. Америка і Європа теж читає . І вони по-перше, вже давно сидять на девайсах для читання електронних книг , разліних айпадах і тп. І по-друге, головне, що вони звикли платити за електронний контент .

Я пам'ятаю, весною я відпочивав у Єгипті і там на пляжі крім наших російських, була деяка кількість європейців, насправді, незрозуміло, що їх туди занесло, проте майже всі вони були з читалками для ebooks . І поки ми цілими дня тусілі біля моря, вони читали електронні книжки лежачи на шезлонгах в тіні. Так що ніша ebooks точно затребувана і перспективна , якщо навіть буржуї на відпочинку читають.

Та й навіть логічно зрозуміло, навіщо переводити папір, якщо читання електронних книг дуже доступні, а ринок продажу самих книг теж зростає.

Так ось, партнерська програма BookDozer - спеціалізується на роботі з західним трафіком і дозволяє заробляти на продажі електронних книг . Зараз ніша з продажу ebooks є новою і в даний момент тільки починає свій розвиток, отже поки немає великої конкуренції.

Тому для залучення трафіку можна використовувати самі різні методи. Починаючи традиційними способами SEO просування вашого книжкового шопа і закінчуючи арбітражем трафіку.

Партнерка BookDozer надає своїм вебмайстрам можливість продавати передплати з автоматичними ребілламі, а також безлімітні підписки . Тріальна (тобто пробна) підписка коштує $ 1.49, повірте, для буржуя це просто не гроші. Однак для того, щоб підсісти на підписку вистачить. При цьому середній щомісячний платіж від залученого покупця становить десь близько $ 40 . Від цієї суми, ви як вебмайстер отримуєте - 40% - це дуже хороший відсоток .

Що стосується конверта, то він обіцяє бути високим за рахунок того, що споживач отримує, то чого він хотів, без всякого кидалова і обману. Відповідно, як бонус, на виході ви отримаєте ще й хороші ребілли за продовження підписок, які будуть приносити профіт після реєстрації.

Залучення трафив, промо матеріали і робота з BookDozer

Як я вже говорив отримувати трафік можна різними доступними вам способами. Найголовніше, що люди, яких ви залучите на сайт електронного магазину обов'язково знайдуть там, що шукали і зроблять підписку.

Сам магазин оформлений дуже красиво і акуратно, а саме головне зрозуміло. Знайшовши потрібну книгу і перейшовши на її сторінку потенційний покупець зможе ознайомитися з інформацією по книзі, прочитати анотацію, а також побачити список схожих книг - це теж завжди корисно.

Шоп BookDozer

Зараз магазин пропонує близько 100 тисяч книг для скачування, самих різних напрямків. Будь-який знайде собі книгу за смаком.

Промо матеріали

BookDozer пропонує багато якісних промо матеріалів. Подивіться кілька скрінів:

Промо матеріали bookdozer

Промо матеріали bookdozer

banner

Крім того в адмінці ви знайдете:

- Ключові слова для SEO
- Дампи баз даних з книгами, авторами і категоріями
- Light Shops - для настройки свого шопа

Не забудьте, що:

- система ребільная, отже підписка може триватимуть на автоматі. Привели клієнта і отримуємо дохід.

- хороші відсотки комісійних виплат - 40%

- підписки реально дешеві, за ту кількість книг до яких клієнт отримує доступ

І в ув'язненні Зацініть скрін (клікабельним) про те, скільки можна заробляти в такому виді бізнесу.

bookdozer stats

Опубліковано: 27/02/11 @ 03:20
Розділ Блоги Заробити

Рекомендуємо:

Google продовжує боротися з пошуковим спамом
Онлайн - ігри Рунета за 2009-2010
База Пастухова для вебмайстра
Не вмієте просувати - заробляйте на вмінні конвертувати
Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту