Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок

Добрий день, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні хочу запропонувати вам звернути увагу на одну, унікальну партнерську програму, з продажу дитячих книжок. У чому унікальність і всі інші нюанси ви дізнаєтеся з поста.

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок

Не секрет, що багато вебмайстра працюють за наступною простою схемою: дістають трафік (купують в тізерках, роблять дорвеї, створюють кампанії в мережах контекстної реклами, ...), а потім зливають його на різні партнерські програми.

І, якщо говорити відверто, багато партнерські програми, м'яко кажучи, вводять клієнта в оману. Наприклад, розповсюджені СМС-партнерки списують (крадуть?) Гроші з телефону; продажу брендових речей за копійки - теж нечисто, загалом прикладів багато.

Простежується тенденція в рунеті - фейковие сервісів все складніше працювати, все більше їм створюється перешкод. Білі, чесні проекти поступово витісняють подібні сервіси. В основному - продаж реальних товарів або надання послуг. Той, хто зрозуміє це раніше за інших, той і буде заробляти нормальні гроші найближчим часом. Крім того, не прагнення побільше заробити, але і внутрішній спокій або карма вебмайстра дуже важливі.

Яскравим прикладом чесного сервісу є партнерка інтернет-магазину skazkiVpodarok.ru . Власникові сайту жіночої, розважальної або дитячої тематики можна сміливо вішати промо-матеріали даної партнерки, не побоюючись негативу з боку користувачів.

Сам сайт представляє собою інтернет-магазин з продажу книжок з казками для дітей. Кожна казка редагується під конкретного замовника , на обкладинці розміщується фотографія дитини, книжка виготовляється друкарським способом у єдиному екземплярі . Виходить справжній хенд-Майда з високою маржинальної складової. Прекрасний подарунок, який багато хто батьки можуть зробити своїй дитині або подарувати друзям.

Найприємніше в даній партнерке - це звичайно високі відрахування. Власники інтернет-магазину skazkiVpodarok.ru виплачують партнерам більше половини прибутку від продажу книжки. Не плутати прибуток і вартість! З кожного продажу партнер отримує від 470 до 550 рублів на свій wmr гаманець. Виплати проводяться щотижня, мінімальної суми виплати немає. Це краща пропозиція сьогодні в даному сегменті.

Де взяти трафік?

- Ймовірно, тизерної трафік буде досить дорогою в даному випадку. Хоча, можна спробувати, значною мірою успіх буде залежати від якості тізерів.

- В ідеалі - це розміщення банерів партнерки на сайті близької тематики.

- Непоганим рішенням буде створення кампанії в пошуковій системі і залучення тематичного трафив.

- Хороший варіант - створення дорвеїв.

- Для тих, хто не вміє робити сайти, дорвеї або займатися арбітражем - можна порекомендувати найпростіший варіант: писати про сайт на близьких за тематикою форумах, блогах, спільнотах і скрізь залишати свою реферальне посилання. Не професіонал, займаючись по 2-3 години на день, може довести рівень місячного заробітку до 5-10 тисяч рублів.

- Для довгострокового співробітництва рекомендую створити кілька простеньких сайтик про казки, просунути їх в пошуку і вже з них зливати трафік на партнерку. Для визначення з якого сайту приходять замовлення можна створити кілька партнерських акаунтів, правила це не забороняють.

До речі, у саппорт можна попросити список ВЧ, СЧ і НЧ запитів для створення сторінок з оптимізованим текстом.

-

Власника партнерки я знаю особисто, тому в чесності можете бути впевнені. Текст підготовлено співробітниками парнерской програми.

Опубліковано: 20/02/11 @ 02:41
Розділ Блоги Заробити

Рекомендуємо:

Цілі різних блогерів рунету на 2011
Результати блогу на кінець січня 2011
Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики
Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer
Google продовжує боротися з пошуковим спамом