Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час

Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні я хочу розповісти про одну корисної фішці, яка напевно стане в нагоді власникам сайтів, які зацікавлені в постійному оновленні своїх сайтів унікальним контентом.

Як одночасно оновлювати свій сайт і економити час

Як зазвичай я люблю робити, перед основною частиною, буде що пояснює вступ - що, чому і як. Витоки, так би мовити.

Колись давно, коли сайти були ще маленькими, а роботи пошукових систем пересувалися по Інтернету дуже повільно і як наслідок було достатньо мати в індексі 20-30-50 статичних сторінок з яких просувалося максимум одна головна по купі запитів (до речі сказати, переконаний, зараз таких ще багато). Ось тоді всім жилося добре і всі сиділи в топах видачі пошукачів.

Але прогрес не стояв на місці і технології розвивалися, в підпорядкуванні пошукових систем з'явилися нові вірні слуги - так звані швидко-роботи. Що ходили і постійно дивилися, а чого нового з'явилося на сайті.

Якщо знаходився такий сайт, на якому постійно з'являлося щось новеньке, я маю на увазі нові тексти, новини тп. У цьому випадку роботи розуміли, що треба частіше заглядати на цей сайт, так як тут можна знайти останні новини, щоб потім швидко показати їх у своєму пошуку. У результаті в плюсі залишалися все, як пошукові системи, які отримували актуальний контент, так і вебмастера, які отримували швидку індексацію своїх сайтів.

І так все дійшло до сьогоднішнього дня, коли, крім того, що на регулярно обновлювані сайти роботи пошукових систем постійно заходять і перевіряють не з'явилося там чого новенького. А так само, такі сайти зараховуються до списку "живих" і краще ранжуються пошуковими системами. Плюс до цього, регулярне оновлення сайту це один із способів додати плюсів в скарбничку позитивних факторів в очах пошуковиків.

Наприклад, коли я активно займався створенням сайтів для продажу посилань, то регулярне оновлення сайту було обов'язковим. Тобто всі мінуси, які давало велику кількість вихідних посилань на різні ресурси компенсувалося. Тим більше зрозуміло, що два основних фактори ранжирування це посилання на сайт і контент цього сайту, а чим його більше, тим краще. Зрозуміло, що він повинен бути якісним.

Ось так, ми плавно підійшли до того, що сучасні сайти повинні регулярно обновлятися. І сьогодні я хочу розглянути сервіс, що може взяти на себе роботу по оновленню вашого сайту.

Регулярное оновлення сайта

Сервіс TextReporter.ru - готовий запропонувати власникам сайтів регулярне наповнення актуальними новинами та іншої перевіреної корисною інформацією.

Щоб почати роботу з сервісом від вас буде потрібно оформити замовлення і налаштувати свій сайт для автоматичного експорту найсвіжіших новин. Ви самі складаєте свій індивідуальний план з розміщення необхідної кількості текстів на своїх сайтах. Зауважте, що всі етапи розміщення текстів на ваших сайтах будуть відстежуватися вашим особистим менеджером - тобто живою людиною .

TextReporter.ru працює з такими CMS як WordPress, Joomla, DataLifeEngine, Livestreet, Drupal. Якщо ж для сайту використовується інша або своя CMS, то це теж не буде проблемою. Так як ви можете самі адаптувати постер під вашу CMS за допомогою скрипта постера, який треба завантажити і розмістити у себе на сайті, щоб експортувати статті на сайт. Або сама служба підтримки TextReporter може додати постер підтримку вашої CMS.

Дізнатися докладно, про налаштування програми постера на своєму сайті ви можете на цій сторінці . Я хочу додати, що легше один раз все налаштувати і передати роботу іншим, ніж постійно займатися всім самому - це окупиться в будь-якому випадку.

Думаю тих, хто давно дивився у бік делегування завдань з наповнення своїх сайтів повинно зацікавити пропозиція компанії TextReporter. До речі, на сайті є зручна штука - калькулятор, за допомогою якого ви можете розрахувати вартість обслуговування.

Говорячи, про відносно молоду систему TextReporter, не можна не згадати біржу копірайтингу textbroker.ru, яка працює на ринку вже з 2007 року і пропонує послуги копірайтерів, так як проект TextReporter створювався саме від цієї біржі. Тому у якості контенту, яким будуть наповнюватися ваші сайти ви можете бути впевнені.

Опубліковано: 18/02/11 @ 05:59
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок
Цілі різних блогерів рунету на 2011
Результати блогу на кінець січня 2011
Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики
Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer