Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ

Здрастуйте, дорогі друзі! Пару днів тому мій блог взяли в Яндекс Каталог, тому я хочу трохи написати з цього приводу, а також запропонувати вам взяти участь в невеликому конкурсі - вгадати ТІЦ блогу в найближчий апдейт.

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог

Нещодавно я писав докладний пост про Яндекс Каталог, тому там можна знайти багато теоретичної інформації по ньому - Реєстрація в Яндекс Каталозі . А сьогодні я напишу в більш вільному форматі.

Для чого взагалі я став додавати своєї блог в ЯК? Є кілька причин.

Посилання з Яндекс Каталогу вважається дуже трастової і якщо не передає конкретне посилальне, то в сумі дає позитивний ефект. У будь-якому випадку, ймовірно, це найкраща посилання в очах Яндекса, що може стояти на сайт. Звичайно, я не сподіваюся, що завдяки їй у мене відразу підскочить трафік на блозі, але Яндекс буде дивитися на нього явно лояльніше.

Посилання з Яндекс Каталогу сприяє більш бадьорого зростанню ТІЦ. Що не кажи, а на постових це дозволить заробляти більше.

Якщо потенційний рекламодавець бачить, що блог є в Яндекс Каталозі , то він теж буде лояльніше дивитися на розміщення своєї реклами на блозі.

Посилання з Яндекс каталогу найчастіше коштує грошей. Причому 12500 + ПДВ (2250), виходить 14750. Звичайно можна сподіватися на безкоштовне розміщення, але мені слабо в це віриться.

Після заповнення форми на платну заявку розміщення в Яндекс Каталозі - мені відповіли, на 5-й день (у них входили вихідні). Далі посилання, за якою протягом 5 днів можна здійснити оплату. Після оплати, протягом трьох днів сайт з'являється в ЯК.

Модератори Яндекса мають право міняти опис , яке запропонували ви. Ось тут мене не порадували. У формі реєстрації я писав у полі назви сайту ось це: Cyber-Promo.ru - блог про просування сайтів. У результаті поміняли на Cyber-Promo.ru - блог, я приколу не зрозумів досі, причому зараз дивлюся, не я один такий із свіжо-доданих сайтів. Ну да ладно, їм там видніше. Тусується блог в рубриці - просування сайтів , може тому з назви і вирішили прибрати?

Мої експерименти у зв'язку з попаданням в Яндекс Каталог

У першу чергу, мені цікаво відстежити вплине посилання з Яндекс Каталогу на трафік на блозі . Цей експеримент проводив Сергій Сосновський - у нього вийшли ось такі результати: 3 місяці перебування в яндекс-каталозі. Чи є ефект? . У Сергія приросту особливого не було, просто зберігався позитивний тренд. Подивимося, що буде в моєму випадку. Напишу про це пост через пару місяців.

Що станеться з ТІЦ і наскільки посилання з ЯК буде сприяти його бадьорого зростанню? У наступному місяці я планую закупити 20-30 статей з ТІЦастих сайтів в міралінкс , з моєї тематики по ЯК. Крім цього я хочу обмінятися з сайтами з моєї тематики постовими або посиланнями - це теж повинно буде принести результат. Тим кого цікавить обмін (хто в ЯК і рубриці створення сайтів), пишіть на пошту info@cyber-promo.ru. Ваші постові будуть розміщені в нових статтях новинний категорії , яка не виводиться на головній, щоб не завантажувати RSS і основну стрічку статей.

Конкурс вгадай ТІЦ на блозі Cyber-Promo.ru

Буквально вчора був довгоочікуваний апдейт Google PR, якого не було майже рік. Мій блог отримав 3 одиниці, було 2. Хоч це ні на що не впливає, але все одно приємно.

Також найближчим часом очікується апдейт ТІЦ, який теж повинен підрости. Наскільки? Спробуйте вгадати.

Зараз ТІЦ блогу 40 . За останні два тижні майже освоєна сума 3000 рублів на закупівлю постових в RotaPost (можете почитати мої враження від роботи ), але в індекс поки потрапило мало посилань.

Після попадання в ЯК, ТІЦ має властивість різко стрибати, зазвичай раз на 2, але буває і більше. Це якщо в цей час не йшла робота по набору посилань. У моєму випадку робота ведеться постійно, враховуйте і це.

Ось такі вихідні дані.

Від вас потрібно написати значення ТІЦ Яндекса, яке, на вашу думку, буде в найближчий АП на блозі. Крім того, спробуйте вгадати точну дату апдейта, просто напишіть її поряд з вашим варіантом ТІЦ (останній АП ТІЦ був 30 грудня).

Умови. Одна людина - одна відповідь. Вказуйте реальну пошту, так як на неї я напишу листа виграв. Чітерство не вітається.

Про призах. Перші троє вгадали ТІЦ отримають по 200 wmr на свій гаманець webmoney або можу кинути вам на телефон.

Навіть якщо ви не увійшли до трійки перших хто вгадав ТІЦ, то ви можете виграти приз, якщо вгадаєте дату апдейта - приз за це теж 200 wmr. Тут теж призи для перших трьох вгадали.

У результаті всього є 6 призів, призовий фонд конкурсу 1200 wmr.

А якщо вам дуже пощастить і ви будете серед перших, хто вгадав і ТІЦ і дату апдейта, то можете виграти відразу 400 wmr.

Бажаю всім удачі і чекаю ваших коментарів!

пс Буду дуже вдячний за ретвіт поста в твітері або згадування в постовий - хочеться, щоб якомога більше людей взяло участь.

ППС І чекайте нових конкурсів на Cyber-Promo.ru .

Опубліковано: 14/02/11 @ 03:50
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час
Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок
Цілі різних блогерів рунету на 2011
Результати блогу на кінець січня 2011
Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики