Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011

Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні невеликий пост про те, що було зроблено для залучення відвідувачів на мій блог за перші кілька тижнів січня.

Перший звіт по досягненню мети 1000 уніків до 1 травня 2011 року

Наприкінці грудня для власної мотивації, та й просто, так жити веселіше , я поставив публічну мета: Публічна мета - 1000 відвідувачів в день на блозі до 1 травня 2011 . У тому пості я описав за допомогою чого я буду досягати цього результату протягом 4-х місяців, а також пообіцяв невеличкі призи для читачів мого блогу, якщо я не зможу досягти цієї мети.

Я почав працювати відразу ж, правда на новорічні свята я все ж відпочивав, але іноді приділяв блогу годинку ввечері. А з 10 січня працюю вже в повністю робочому режимі.

У першу чергу, було прийнято рішення написати 3 статті під жирні запити, такі як установка WordPress , теми WordPress і плагіни WordPress . Ну звісно перекриття різних комбінацій цих ключевіков.

По кожному запитом був написаний окремий пост.

Три посади під жирні запити

Першим і самим складним, я вважаю пост про плагіни для WordPress , я писав його кілька днів, по кілька годин. Так як за один раз було дуже важко подужати таку громадину. Там у сумі відібрано 100 плагінів і розділено по категоріях.

Один пост присвячений установці WordPress на хостинг і невеликий його подальшої налаштування. Хоч цей запит і не дуже високочастотний, проте матеріал я намагався написати корисний, щоб їм міг скористатися будь-який новачок, який тільки починає освоювати WordPress.

І третій пост я написав про теми для WordPress . У статті я зібрав багато красивих і функціональних безкоштовних тем для WordPress. Примітно, що всі теми взяті з західного інтернету, теми не русіфіцірованни. Але в цьому не чого поганого не бачу, це все дуже просто зробити самому за кілька годин, паралельно ще налаштовуючи тему під себе.

Купівля постових

На кожен з цих запитів закладені бюджети по 1000 рублів і купуються постові в RotaPost . З цим сервісом я почав працювати як раз з нового року і вже повністю освоївся там. Кілька днів тому я як раз писав пост - Перший досвід роботи з біржею РотаПост . Перераховував що мені подобатися, а що ні. У цілому - біржа дуже хороша!

Що стосується позицій сторінок по цих запитах, то поки говорити рано, вони звичайно бовтаються десь на 150-200 місцях, але буде цікаво дивитися, коли посилання почнуть працювати. Я пізніше наведу статистику.

Перелінкова, регулярне оновлення, Яндекс Каталог

Крім цих постів, двох з них не було в основний стрічці, так як потрібно було зробити ЧПУ URL , а це в мене можна тільки на окремих сторінках. Я ще намагався писати один пост на 2-3 дні на різні теми.

Тепер я більш повно використовую внутрішню перелінковку на блозі, більше посилаюся на старі сторінки блогу. Це теж з часом має дати свій ефект.

Вчора блог взяли в Яндекс Каталог, я писав трохи загальної інформації по реєстрації в Яндекс Каталозі , коли розбирався сам з цією темою. На даний момент блогу поки в ЯК немає, повинен з'явитися завтра або післязавтра. Я напишу окремий пост про це, днями, не пропустіть. Щоб не пропустити можете використовувати або, де я анонсують всі пости.

Що в планах

Обмін посиланнями з сайтів з однієї категорії Яндекс Каталогу, хоча скоріше це більше для ТІЦ, та й просто цікаво скільки саме його дадуть від таких дій.

Розширення тематики блогу, поки, я навіть точно не вирішив, про що ще можна додатково писати. Чи буде це повний оффтоп чи все ж таки близька тематика, не можу сказати. Головне, щоб було цікавим мені і читачам.

Ну і як завжди регулярне оновлення блога - 1 пост на 2-3 дні.

Поки все, чекайте пост про ЯК. До речі, в ньому буде невеликий конкурс.

-

Якщо хтось не бачив або не встиг поки скинути мені на пошту адреси своїх постів з цілями в рамках ось цієї пропозиції, опублікованого в одному з попередніх постів:

Звернення до блогерів

І ще хочу звернутися до тих блоггерів, які теж хочуть розвиватися, але їм, щось заважає. Може бути як мені відсутність мотивації, може бути ще щось.

Новий рік найкращий час, щоб поставити собі нові зухвалі мети і з новими силами досягати їх. Тому пропоную приєднатися до мене і теж поставити публічні цілі у себе на блозі. Потім скиньте мені на пошту info@cyber-promo.ru адреси ваших постів з цілями і я напишу про вас окремий пост.

Пост запланований на найближчий час, не пропустіть можливість отримати безкоштовну посилання.

Йоу, гайз.

Опубліковано: 13/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Мій блог Cyber-Promo.ru прийнятий в Яндекс Каталог + конкурс вгадай ТІЦ
Як одночасно оновлювати свій сайт і заощаджувати час
Заробіток для вебмайстрів на партнерці по продажу унікальних книжок
Цілі різних блогерів рунету на 2011
Результати блогу на кінець січня 2011