BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками

сюячи лункій широких,
Он він ллється! ... Здрастуй, Дон!
Від синів твоїх далеких
Я привіз тобі уклін. (С) А.С. ПушкінСлавен край Донський безкрайніми степами і неординарними особистостями. Знайомтеся, людина широкої російської душі, ацкей слухач всієї електроніки а за сумісництвом блогер та мій товариш, Олексій - BIGxam.

Олексій, твій нік BIGxam/Xam, це твоя схильність до хамства, матюки і неадекватний, або все таки нік має більш глибокий і сакральний сенс?

Уууу, це пішло з інститутських часів ... Ми якось раз, повертаючись з навчання, "забили" місця в маршрутці і вийшли подихати повітрям. І яке-ж було наше здивування, коли на наших місцях сиділи пара п'яних тіток. На ввічливе "звалите будь ласка" ніхто не відреагував, довелося покрити їх так, що хлопці потім всю дорогу посміхалися і говорили мені який я хам. А взагалі по життю я дотримуюся одному хорошому принципом - Ставлюся до людей так, як хочу, що б вони ставилися до мене. Дуже допомагає по життю ...

У твоїх діях в мережі чітко простежується два напрямки, любов до альтернативної музики і WP. Яким чином ці теми пов'язані?

Ну, якщо з музичними пристрастями я визначився років 5-7 тому, підсівши на все "електронне", то от з блогерством і WP я визначився відносно недавно. Вже після того, як за плечима було 2-3 більш менш стерпних проектів в мережі.

Саме пізнання інтернету почалося з інститутських часів, коли вільного часу було маса, а займатися особливо було нічим. Ось тоді я й умовив батьків підключити мені безлімітний інет (в той час у нас пропонували тариф 128 кбіт за 1250 (!!!) рублів). За місяць, як зараз пам'ятаю, встиг викачати близько 36 гігабайт (!) Музло, фільмів та іншої развлекаловки (комп'ютер цілу добу тупо качав). Потім мати сказала що це дорого і ми відмовилися від цієї розкоші. І став я знову вважати мегабайти ... Але зовсім скоро, у мене з'явилося стійке бажання ділитися хорошим музло з народом (широка російська душа:)), благо аплоад був безкоштовний. Так і народився мій музичний проект . Далі - більше, надалі з нього вийшло знімати вершки, яких вистачало на оплату хостингу та на пиво. Пиво пити не став, а взяв та й знову підключив собі анлім. Ну а далі все понеслося як сніжний ком: сесії, де я постійно опинявся на межі виключення і інтернет, де я заробляв все більше і більше ...

Потім просто захотілося писати про ті способи і прийоми, за які можна отримати копійку. Підштовхнув мене на це товариш Lost, за що йому окремий респект! Все вийшло спонтанно - ми з ним списалися, через тиждень я проспонсорував його проект, ну так і зав'язалася віртуальна дружба:) Надалі з'ясувалося що ми живемо в одній області, але от все ніяк не можемо перетнутися ...

Раз сказав "А" - "де я заробляв все більше і більше ...", то говори вже і" Б "-" Де заробляв? " тобто весело і з посмішкою впали тему.

Та була стандартна для багатьох схема - знайомий підказав заюзать сапу, в той час вона тільки набирала обертів. Свій перший проект (http://os6.info - зараз в забутті, не можу знайти в кого регіл домен і змінити NS-сервера. Так, знаю, соромно) я монетизував на хапе, так що я п'ять разів подумав перш ніж вплутатися в сапу, але надалі не пошкодував.

баблос потік річкою - в основному сапу і контекстна реклама (ненавиджу всякого роду поп-андер та іншу єресь) давали мені чистого доходу до 5 т. р. на місяць при тому що я сидів і плював в стелю. У Ростові знайшов компанію, яка займалася переведенням коштів у готівку вебмані і грошове питання, здавалося мені, було вирішене. Завжди вистачало і на поїсти й на відпочити. Плюс до всього у мене вже з'явилася стабільна офлайнова робота. Це був мій світанок заробітку в інеті, який закінчився так-само раптово, як і почався. Сапа початку дерти усілякого роду додаткові відсотки, яндекс озвірів проти продажних сайтів, мій недавній переїзд на нове місце проживання, і недавній взом 2х моїх основних проектів "хацкер Васьок", звів всі мої он-лайнові доходи до нульової позначки ... Благо оф-лайн робота є. Зараз, із введенням безлімітних тарифів на інет у стільникових операторів, стало трохи вільніше в плані доступу до інтернету, так що я потихеньку почав піднімати проекти з колін.

Скажи кілька слів про свій новий проект Windowsnomer7, які цілі він переслідує , що дасть людям і тобі в перспективі?

Windows 7 по-русски - це швидше бажання зробити щось нове, ніж ред старе. Проект, швидше навіть блог, з'явився раптово, страждаючи від неробства на роботі:) Спочатку це був просто winows-7.blogspot.com, тому що красиве ім'я windows-7 зайняв якийсь нерусь і не виходив на зв'язок. Туди я копіпаст цікаві твіки і замітки про нову, сьомий, вінді, не особливо заморочуючись що це хтось читатиме. Це був свого роду блокнот, щоб не пояснювати по сто разів знайомим, а кинути просто ссилочку на вивчення. На цьому тижні, отримавши зарплату, я вирішив змінити цей безглуздий домен, на що-небудь більш привабливе, а головне без помилки у назві. І ось вчора, витративши весь вечір + 50 рублів на пиво, зареєстрував windowsnomer7.ru. Був ще варіант з venda-7.ru, але в останній момент вирішив не перекручуватися. Загалом, домен вже працює. До чого це призведе - покаже час, а поки залишається шліфонуть шаблон і почати "крутити", бо у мене з'явився конкурент - vinda-7.ru від одного з моїх тві-френдів:)

Твої блоги та сайти мають хороші пузомеркі і посещалку, які способи просування сайтів в мережі ти іспульзуешь? Є якісь ні будь хитрі методи залучення відвідувачів?

Хм, ну про хороші пузомеркі і посещалку це звичайно сильно сказано.
З музичним порталом я експериментував в сапі та сеопульте і, якщо перша давала досить-таки непоганий ефект (до одуріння яндекса), то з сеопультом у мене не вийшло подружиться. Начебто написано по-російськи що куди тикати, начебто запустив правильну кампанію, з оцінкою в 300 руб місяць, але, пропрацювавши з "пультом" два місяці я отримав тільки падіння в позиції по ключових запитах. Дуже в ньому розчарувався і вирішив спробувати статті. Статті йшли туго, вже не було такої кількості вільного часу, на оф-лайнової роботі настав "сезон" і на розкручуванні, можна сказати, я поставив хрест. Зараз на сайті, після його злому, тусується близько 300 фріків на добу, причому трафік на 80% пошукової ...

З кіно-порталом для мобілок, у мене вийшов кращий ефект при менших витратах. Отримавши початкову індексацію в пошукових системах і набравши мінімальний ТІЦ в 10 пунктів я повісив туди біржу статей , проставивши мінімальні ціни для залучення народу. Ефект не змусив себе чекати і, вже через місяць я, на виручені гроші, замовив пачку статей для цього сайту і створив рекламну кампанію під нього. Таким чином сайт став самооплачується в плані розкрутки і відчутно виріс у пошуковій видачі. А ось пузомеркі не підросли, що досить-таки дивно.

Підвівши підсумок, можу з упевненістю сказати, що користь від просування статтями є, тільки треба не лінується і шукати якісні майданчики для них. Посилальні біржі дають швидкий ефект, але велика ймовірність нарватися на злого дяду "Яшу" ... Як бачиш ніякої магії

Ми з тобою познайомилися завдяки твітер. За цим не можу не поцікавитися, що Тві значить для тебе?

Твіттер це як чат. Причому чат тільки з тим, кого ти реально хочеш читати і коментах. Це як публічна ася. Я () сам по собі, натура комунікабельна і твіттер став для мене відкриттям року.

Аби яких фоловерів я не додаю і впершу чергу дивлюся на ставлення following followers, тут думаю арифметика проста - якщо цифра виходить близька до 2 , то цей чувак або знаменитий або принаймні настільки крутий що навряд чи буде морочитися читанням чужих твітів. Якщо цей показник наближається до нуля, то у нас тут явний мас-фоловерів, який хоче швидко накрутити собі лічильники, але у нього, як видно, це погано виходить.

Далі дивлюся на останню десятку двадцятку тридцятки твітів і поле Bio. Тут буде наочно видно для чого цей чувак веде твіттер. Або він кросспостіт посилання на свої статті, або постит чужі перли щоб здатися розумним. Або-ж це товариська і цікавий чувак.

Так-же я обходжу стороною твіплов, які люблять налаштувати бота, який при фолловінг тобі відповідає в директ, мовляв, я весь такий хороший, заходь до мене в блог. А взагалі, то що мене дратує в тві, можна глянути тут

На самому початку нашої бесіди, ти сказав, що намагаєшся ставитися до людей так, як хочеш що б вони ставилися до тебе. От і давай підкріпимо слова, справою. Подаруємо від твого імені постової гідного блогеру, а читачам адресуємо Новорічні побажання.

Гідних блогерів багато, але ось постової я хочу подарувати , адже саме він підсадив мене на блог-хвилю і на прагнення заробляти в інтернеті.

А новорічні побажання ... Та щоб. I. стояв і гроші були =) Головне в цьому житті бути самостійною персоною, намагатися бути незалежним, але не егоїстом. Вміти показати і постояти за себе. Адже затерта приказка "Зустрічають по одягу, проводжають по розуму", ще працює.

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 10/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Делитанта про політику, веб-два-нуль-ності і Лі.Рушечке
Як купувати посилання в сапі (sape)?
Вибір CMS на RIW-2009
Перевірка зайнятості імені профілю в 130 соціальних сервісах
Іду на RIW-2009