Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало. Загалом 3-4 години клацання по кнопках і введення капчі (автокапча є, просто я не скористався) зар я в 49 закладках. У ручному рееіме є 77 закладок. І на моє глибоке переконання варто реєструється саме в ручному режимі, для того що б заходити в кожен аккаунт і прописувати свій сайт в профілі (не забувайте що на сторінках профілів вихідних посилань мало, а деякі закладки мають класні пузомірки). З досвіду можу сказати що всі 77 (далеко не у всіх у Вас вийде зар, якщо вийде 60 - радійте) це приблизно 5 годин роботи, і десь в 40-50 закладках у вас вийде поставити посилання в профілі.

Тепер про прогоні .... Тут як би все просто додали сайт, написали опис (можна звичайно і взяти зі сторінки) і натиснули кнопочку "Відправити" і чекаємо. При чому чекаємо нічого не робимо так як інет практично не працює. Далі все залежить від якість інтернету, кількості аккаунотов, якості і кількості Проксі-Серверів і везіння. З першого разу як правило добовляют мало, але при нормальних рухах "з бубном" можна домогтися розміщення в 55-60 сервісах, аккаунтів скільки завгодно (у мене з 300, 175-190 реєструється). Цього можна домогтися 5-8 проходами, кожний наступний прогін буде швидше.

Висновок, якщо у вас один або пара сайтів - забийте, не потрібно вам купувати цю штуку. Але якщо у Вас понад 3 сайтів або блогів це Вам дуже стане в нагоді, а якщо у вас більше 10 сайтів значить ВІП Bposter аккаунт у Вас швидше за все вже є якщо ні -

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси

Рекомендуємо:

Як користуватися СЕОПультом?!
Релевантна сторінка.
Стратегії ефективного просування
Коли варто відмовитися від клієнта
Огляд новинного агентства TextReporter