Як швидко Google знімає фільтри з сайту

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад титрів на російську мову для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Чи важливі ключові слова в назві домену .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповідає про те, як швидко Google знімає фільтри з сайту.

Як швидко Google знімає фільтри з сайту

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогодні питання від Уолтера Чавеса, який запитує: "Привіт, Метт. Чи існує такий момент, як постійне покарання від Google? Наприклад, якщо на сайті були зроблені необхідні зміни відповідно до рекомендацій Google, то чи будуть зняті санкції в усіх випадках? "

Метт Каттс : Чудове питання. Для того, щоб відповісти на нього, дозвольте мені трохи пояснити про автоматичні і ручних алгоритмах накладення фільтрів.

Ми підтверджуємо, що команда Google Webspam готова діяти вручну при накладенні фільтрів, наприклад, якщо ми отримуємо скаргу про пошуковий спам, про матеріали для дорослих або подібних речах.

Опубліковано: 25/04/11 @ 12:53
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Блог-шоу - випуск 44
Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту
Як прискорити сайт за 3 хвилини - відеоурок
Як довго потрібно робити 301 редірект
Заблокували рахунок у EPS