Чи важливі ключові слова в назві домену

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий переклад титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . Інші переклади відео ви можете подивитися у рубриці Google на shakin.ru. Наприклад, Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow .

Сьогоднішнє відео Метта Каттс, керівника Google Webspam team, присвячене питанню про важливість наявності ключових слів в назві домену.

Чи важливі ключові слова в назві домену

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогоднішній питання від МакДота з Берліна. МакДот запитує: "Як би Ви пояснили важливість наявності ключового слова в назві домену для вебмайстра, який вибирає домен для свого майбутнього проекту?"

Метт Каттс : МакДот має на увазі наступне. Якщо Ви реєструєте нове доменне ім'я, якщо Ви хочете змагатися в певній ніші з іншими SEO фахівцями, то Ви можете використовувати кілька різних стратегій.

Ви можете придумати дійсно брендовий домен, наприклад, як Twitter, який відвідувачі будуть легко запам'ятовувати, але в ньому обов'язково буде ключове слово.

Опубліковано: 19/04/11 @ 10:45
Розділ Безпека Домени

Рекомендуємо:

Як оптимізувати статтю під соціальні мережі і отримати 5000 відвідувачів
Як швидко Google знімає фільтри з сайту
Блог-шоу - випуск 44
Чи важлива валідність HTML-коду для позицій сайту
Як прискорити сайт за 3 хвилини - відеоурок