Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)

Намагався адже не піддаватися на провокації, але будь-якому терпінню приходить кінець, тим більше що наклеп почали поширювати вже ширше, ніж тільки в бложіке гадениш.

 

Сравненіе Daos і nolix

 

Отже, шахрай-плагіатор Сергій Шепелєв, раніше неодноразово вже викритий у брехні та інших митних капості продовжує просувати свій недосервіс У мене не вистачило ™ методами, крім яких інших не знає - тотальною брехнею і поливанням брудом конкурента, в якого і поцупив своє тимчасове благополуччя.

 

До Геббельса і навіть до Мавроді йому дуже далеко, звичайно, але помаленьку вчиться. Особливо добре засвоїв Шепелєв одне правило: брехню треба розбавляти правдою, і тоді все висловлене довірливі лохи приймуть за істину.

 

Як вас обманюють?

 

Отже, правда: якийсь Терехов поставив у блог рядок нолікса (ха -ха, це дійсно правда). Як же подана ця правда страшенним брехуном Шепелєвим? А ось як: нібито Терехов замінив Daos на нолікс, тому що Daos йому нихрена грошей не приносив!

 

А насправді?

 

Насправді, якби в блозі Терехова дійсно тестувалася рядок Daos хоча б добу , очевидно, були б зафіксовані покази. А що ми бачимо? Установка була проведена півроку тому, і з тих пір кінь навіть не валявся. 0 показів за 190 днів. Тобто Терехов не змінив Daos на нолікс, він моїм рекламним движком взагалі не користувався .

 

Скоріш за все справа була приблизно так: встановив Терехов Daos, засумував чогось і забив на цю справу, відволікся. На півроку. А потім згадав, але лінь стало налаштовувати і вирішив довіритися брехунові, та ще й виплачувати йому 10% свого доходу. Ось такі справи. Такий вибір.

 

Олексій Терехов особисто підтвердив , що Daos не користувався. Природно, Шепелєв відразу ж підправив замітку в своєму блозі, нібито наклепу і не було. Але вTopSape всі збереглося. Шепелєв взагалі господар свого слова: захотів - дав, захотів - взяв назад. Молодець.

 

Про витримці

 

Повторюся, я не хотів взагалі говорити про це, набридли срач. Спершу Шепелєв побіжно набрехав про Терехова у своєму блозі, додав просто брехня до іншій замітці. Та й гаразд, хрін з ним.

 

Але потім до мене в коментарі прибіг його підлиза і передрукував брехня, причому в торжествуючої і грубій формі. Я, природно, не став цьому ідіоту нічого пояснювати (він і цю замітку навряд чи зрозуміє), просто забанили і видалив коментар.

 

А тепер це диво моє дорогоцінний знову хвалиться своїми брехливими досягненнями, при цьому публікуючи свій висер на тисячну аудиторію TopSape і в сеошних соціалочках. Природно, Шепелєв не забув розповісти про те, як злий Гальмо за критику Даоса банить бідних коментаторів-правдолюбів. Типу вивів на чисту воду цього негідника Гальма.

 

Загалом, паршивець явно напрошувався, щоб його знову потикали носом у його ж гівно. Сергій Шепелєв явно один з тих, хто повторює популярну мантру «чорний PR - теж PR». У принципі, я був би радий, якщо подібні людці увіллються в його тусовку, нехай у них буде окрема резервація. Так що ось. Піарю. Заслужив.

 

Шепелевщіна

 

До речі, пропоную для всякої подібної херню (чорного піару, російських нанотехнологій і т. п.) новий термін - шепелевщіна . Є ж Джигурда всяка, а ось невміла дурна брехня буде шепелевщіной. Прислужився прізвища чувак.

 

Так правда в ноліксе більше заробляють?

 

Якщо у вас типовий говноблог і вам крім як про SEO більше немає про що писати, то висновок однозначний - ставте нолікс, не прогадаєте. При цьому серед рекламодавців у вас будуть такі ж як ви сеошники, а вони хлопці багаті. І лохотронщики теж. І ще безліч інших пречудово товаришів . Озолотити, інфа 100%!

 

Рекламодавці нолікса

 

Нижче публікую список самих звичайних типових рядків з нолікса (скопіював тільки що). Орфографія і пунктуація збережена, природно:

 

І т. п. і т. д.

 

Якщо ж ваш сайт не з цієї красивої і перспективної сфери, або вам особисто не пощастило бути сеошників-манімейкерам, або ви не довіряєте чомусь Шепельову і його « розробкам », або просто раптом з якоїсь невідомої причини вам не хочеться, щоб на вашому улюбленому дітище крутилися оголошення вишеобозначенние типу, зверніть увагу на інші тенденції . Вирішувати вам.

 

Відгуки про ноліксе (Nolix, відгуки)

 

Теж, до речі, збирав собі просто ссилочку на різні відгуки, і не збирався навіть їх публікувати. Але Сережік напросився. Отже, відгуки про ноліксе рекламодавців і вебмастерів. Так-так, на місці рекламодавців я теж 100 разів подумав би, перш ніж купити рекламу в цій диво-системі.

 

Останній штрих. Родзинка!

 

До речі, ще трохи про злодійську суті обговорюваного суб'єкта. Він настільки звик все тягнути, що навіть стилі рядків краде, ось вже де сміхота. Як сорока, всілякий дріб'язок. Ось, наприклад, колись я писав про гарне рішення Сеогада . І вуаля, минуло небагато часу і в точності таке оформлення з'явилося в ноліксе. В точності.

 

Ось тепер все. Робіть висновки.

 

Ой, трохи посилання не забув! . Прошу любити і жалувати.

Опубліковано: 07/05/11 @ 06:41
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Вінчі - магазинчик для продажу файлів
Конкурс-марафон «Продам слона»
Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com
Чи буде Google карати сайти за закриття всіх посилань nofollow
Мої секрети по роботі з Gogetlinks - відеоурок