Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи дає Google перевагу сайтам, на яких встановлені контекстні оголошення Google AdSense.

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin".

Питання : Сьогодні питання від Ніка із міста Ванкувер. Нік запитує: "Чи дає Google перевагу сайтам, на яких розміщені оголошення AdSense? Я часто чую, що деякі SEO експерти це стверджують. Мені здається, в цьому є сенс, тому що Google є корпорацією і вона зацікавлена ??у максимальному прибутку. Хоча, на мою думку, це піде врозріз з вашими принципами. Як йдуть справи насправді? "

Метт Каттс : Хороше запитання, Нік. Відповідь наступна - Google не дає переваги, повторюю, не дає переваги в плані позицій тим сайтам, на яких розміщені оголошення AdSense. Вони повністю незалежні.

Якщо ви розмістите на своєму сайті контекстну рекламу AdSense, ваш сайт не отримає жодних переваг у просуванні чи інших напрямках. Абсолютно точно можу сказати, що розміщення реклами AdSense ніяк не впливає на позиції сайту.

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12
Розділ seo Безпека Пошуковики Реклама

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блогу iterant.ru
Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!
PHP: equal_beginning ()
Генератор ників на вашому сайті
Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)