Advego Plagiatus - перевірка унікальності тексту

Advego Plagiatus від компанії Advego - відмінна програма для пошуку в мережі інтернет повних або часткових дублів текстового документа з простим і зрозумілим інтерфейсом. Плагіатус оцінює унікальність тексту, першоджерело тексту, який відсоток тексту співпадає. Також в програму закладена можливість завантажувати текст по заданому URL для перевірки.

Проверка унікальності текста

У програмі передбачено 2 види перевірок. "Глибока перевірка" відрізняється від "Швидкої" тим, що використовує вчетверо більшу кількість ключових фраз. У загальному випадку це рівносильно (і навіть ефективніше) чотирьох-кратної "Швидкої перевірці". Але підвищує ризик блокування комп'ютера пошуковими системами.

Увага, програма перериває перевірку при досягненні заданого відсотка збігів тексту, який задається в настройках програми "Поріг збігів". Якщо ви хочете проаналізувати всі схожі документи, дізнатися відсоток збігу та отримати список всіх сайтів, на яких присутній хоча б частину тексту з аналізованого, потрібно встановити цей параметр рівний 0.


Опубліковано: 12/03/11 @ 04:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі
Allpa, покажи цицьки!
Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде
BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками
Делитанта про політику, веб-два-нуль-ності і Лі.Рушечке