Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru

Це сталося сьогодні ввечері. Вже надійшла інформація, що з ящика optimizatorsha@yandex.ru від мого імені приходять листи із замовленнями і різними проханнями. Ще раз звертаю увагу, що це пишу не я.

У цій ситуації я винна сама - пароль був надто простим і, думаю, зломщикам знадобилося не так вже багато часу, що б отримати доступ. Відновити пароль у мене не вийшло - не згадала "секретне питання", який вводила при реєстрації скриньки. Написала в суппор Яндекса, чекаю відповіді.

Яку мету переслідували зломщики, можу тільки здогадуватися, та й особливо не цікавлюся цим питанням. Можливо, вони очікували знайти в акаунті гаманці з купою грошей або список сайтів, котория я веду - в такому разі їх спіткало велике розчарування, тому що ні того, ні іншого у мене в акаунті відсутні. Шкода тільки Яндекс.Лента, яку збирала по крихтах протягом року, ну і адреси знайомих, з якими листувалася через цей ящик. На щастя, всі питання з блогу, які я отримувала на протязі місяця, збережені у мене в окремому файлі (скоро будуть на них відповіді).

Писати мені тепер можна на адресу kamskaya@optimizatorsha.ru

P.S. Днем пізніше зламали також мій акаунт вконтакте - так що якщо Вам будуть писати з цього облікового запису - ігноруйте повідомлення.

С ув., Олена Камська.

Опубліковано: 27/03/11 @ 06:06
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Форум інтернет-діячів (IForum) 2011
Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.
Як пережити «чорну смугу» у житті.
WebCamp 2011 - кращий варіант маївки для web-розробників
Як знайти хорошого SEO-фахівця на роботу в офіс