Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати

Після конференції з просування в Харкові я зробила тайм-аут у плані посещанія заходів , який закінчився минулої п'ятниці. Розпочинається активна весна!

відбувся семінар Promodo на контекст

Як я згадувала у, в п'ятницю я взяла участь у семінарі з Google Adwords від компанії Promodo . Оскільки мої знання контекстної реклами далекі від рівня знань в SEO, а потреба в таких знаннях з кожним днем ??відчувається все більше, я вирішила скористатися нагодою і піти на заняття. І залишилася дуже задоволена - всього за кілька годин мене навчили створювати різні типи кампаній в GoogleAdwords та розповіли про основні нюанси формування ставок на аукціоні, про які відкрито ніде не пишеться. Тепер справа за практикою - буду набиратися досвіду самостійно.

contextsem
До речі, я вже не перший раз відвідую заходи від Promodo.ru і кожного разу захоплююся високим рівнем організації і користю від доповідей, так що якщо Ви живете на Україні - рекомендую. 15 квітня відбудеться клієнтський семінар у Харкові , а подальший список заходів від Promodo можна буде побачити на сайті Optimization.com . ua .

Квітневі заходи

Український форум інтернет-діячів - 1 квітня, Київ.

Торік там було дуже цікаво - виступали Антон Носик, Сергій Петренко, Дмитро Шоломко та Ігор Ашманов, а під час кава-брейків я вперше зустрілася в реалі з Сергієм Кокшарова (Devaka. ru) і його дружиною Іриною .

У цьому році програма форуму не менш цікава, і тому ми їдемо в складі 4-х осіб, що б нічого не пропустити.

РІФ + КІБ 2011, пансіонат "Лісові Далі", Підмосков'ї

На цю конференцію їжу вперше, так що поки нічого хорошого/поганого сказати не можу. Але незважаючи на те, що в минулому році після КібоРіфа по нету гуляли погані відгуки, а цього року ще навіть не сформована програма конференції , вільні місця для проживання в пансіонаті були розкуплені буквально за кілька годин після відкриття опції бронювання. Так що бажаючих поїхати виявилося чимало.

Якщо ви плануєте проводити цікавий захід, участь в якому Може мене заінтересоовать - пишіть на optimizatorsha@yandex.ru

С ув., .

Опубліковано: 21/03/11 @ 02:35
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru
Форум інтернет-діячів (IForum) 2011
Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.
Як пережити «чорну смугу» у житті.
WebCamp 2011 - кращий варіант маївки для web-розробників