Як можна дізнатися про технології Google

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій черговий переказ титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, як можна дізнатися про технології, які використовуються в Google.

Як можна дізнатися про технології Google

Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці:

русскіе тітри

Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Там же можна знайти посилання на інформацію, згадану в сьогоднішньому випуску.

Питання : Сьогоднішній запитання отримана від Томаса Грейнера з Австрії. Томас запитує: "Можете назвати деякі ключові характеристики технологій і архітектури, використовуваних в індексі Google?"

Метт Каттс : Чудове питання. Багато людей вважають, що багато чого в Google під великим секретом. Але якщо ви почитаєте літературу та інформацію, яку публікує Google, то побачите, що насправді ми опублікували великий обсяг даних про обладнання в наших датацентрах і про те, як працює Google.

Якщо ви хочете повернутися до витоків, то Ларрі і Сергій публікували матеріали про пристрій масштабного гіпертекстового пошукового движка, а також про алгоритм page rank. Ви можете знайти всю цю інформацію на сайтах Sightseer або Google Scholar, а також на інших інтернет ресурсах.

Якщо ви цікавитеся більш сучасними розробками, то Джефф Дін, який працює в Google, дуже цікаво розповідає про них. Часто він говорить про такі речі, що кожен програміст повинен знати різницю про те, скільки часу займає зробити пошук по диску, задіюючи RAM, в порівнянні з пошуком даних в датацентрах по всій країні. Він дуже цікаво розповідає, тому я раджу пошукати матеріали від Джеффа Діна.

Опубліковано: 17/05/11 @ 10:36
Розділ Безпека Пошуковики

Рекомендуємо:

Розумний каталог блогів
Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати
Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru
Форум інтернет-діячів (IForum) 2011
Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.