Як додати кнопку Google +1 на свій сайт

Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як додати кнопку Google +1 на свій сайт. Нещодавно Google анонсував кнопку, а зараз вона стала доступною для всіх бажаючих розмістити її на своїх інтернет ресурсах. Взагалі-то я збирався сьогодні опублікувати новий пост про Америку, але поспішаю поділитися з вами нової кнопкою від Гугла. А про Америку розповідь готовий, і опублікую його завтра.

Как додати кнопку Google +1 на свій сайт

Що дає кнопка Google +1? Наприклад, відвідувачам вашого сайту сподобалась будь-яка стаття (новина, сторінка товару, послуги тощо). Якщо ви передбачливо додасте кнопку Google +1 на сторінки свого сайту, то відвідувачі зможуть клацнути по ній на вподобаної сторінці.

Що відбувається далі? А далі друзі ваших читачів в результатах пошуку Google будуть бачити, хто вже поділився будь-якої сторінкою. Крім цього, ви зможете бачити позначки про сторінки, за які ви самі голосували, тобто буде простіше шукати потрібну інформацію.

Покажу на прикладі. Набираю я запит «301 редірект » в Google, і в результатах пошуку бачу, що двоє з моїх друзів поділилися певними сторінками з цього запиту:

Опубліковано: 02/06/11 @ 07:16
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Спостереження: як впливають погані посилання на позиції сайту
Як можна дізнатися про технології Google
Розумний каталог блогів
Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати
Зламали поштову скриньку optimizatorsha@yandex.ru