Про відео-каналі MegaIndex.TV

Нещодавно почав поглядати випуски каналу MegaIndex . Є погані, є хороші. У цілому, непогано. Почну з мінуса. Мінус - Наїль Байков. Він досить приємний ведучий. Тільки зовсім не в темі. Просто не знає, що запитати, щоб отримати від співрозмовника яку-небудь корисну конкретику. Щоб не бути голослівним, ось :
У цьому випуску Наїль розмовляє з Леонідом Смирновим. Це такий пацанчік, який зробив скрипт для організації заробітку на тестах, я про це писав два роки тому. Пацанчік чіткий, але інтерв'ю вийшло дуже загальним. Тобто, назву «Як створити свою партнерську програму» воно просто не виправдовує. Крім того, дивно, що цей скрипт називається «партнерською програмою».

Одна конкретна цифра там все ж таки проскочила. Леонід повідав, що за трійку (мабуть найуспішніших) місяців продажі скрипта «Тест за СМС» принесли 35К $.


Інший випуск мені сподобався набагато більше. У ньому Віктор Нагайцев (kozlodoy) розповідає про ПФ. Я якось згадував, що, мовляв, студія Мегасео має (точніше, мала) аномально високі результати із-за накрутки ПФ.
Віктор вирішив це перевірити досить грамотним способом. Він просто замовив у Мегасео розкрутку якогось там сайту. Побачив, що в плані внутрішньої оптимізації вони над клієнтами практично не працюють.

Ще Віктор розповів про пессимізації Юзератора. Юзератор - це якраз система по накрутці ПФ. Нині вже даремна. Втім, і кілька місяців я від неї ефекту так і не дочекався.


У ще одному випуску, присвяченому ПФ - аналітик з Вікімарта, по суті, палить тему - як саме Мегасео накручували ПФ:Справа в тому, що під всіма відомій системі Alexa є менюшка Clickstream. Я просто не здогадався туди заглянути раніше:

Бачите wmmail.ru і clickfeed.ru? Що таке wmmail.ru - можете самі подивитися. А в clickfeed.ru мегасеовци, мабуть, запрошували шпану для того, щоб вони там на щось кликали. Ця система виробництва МегаСео. Тобто, через те, що шпана спочатку заходила в нім сервіс, а тільки потім кликала у видачі на корпоративний сайт МегаСео - Alexa зміг відстежити цей ланцюжок. Втім, Alexa міг відстежити не шпану (у якої рідко встановлений тулбар Alexa), а саме мегасеовцев. У сеошників то такий тулбар - часте явище.

Ведучий у цього випуску - спец. От різниця між Наїль і тим, хто в темі. Михайло повідав цікавий кейс з видобутку фейсбуковскіх лайкою. Один Інтернет-шоп сказав юзерам, що може дати знижку на 20 певних товарів і ці 20 товарів будуть обрані за зменшенням кількості лайкою. Така схема, звичайно, більше актуальна для Озона, ніж для дрібного вузькотематичного шопа, але все ж.

Крім того, у випуску розповідається про Google Ad Planer. Не думаю, що дані цього сервісу (на кшталт кількості переглядів на відвідувача) варто сприймати як правду, але сервіс цікавий можливістю скласти список сайтів з певної ніші таким чином:Так що, канал непоганий, але дивитися треба вибірково.

-

Цікаве на сьогодні: реклама 90-х років .

Опубліковано: 03/06/11 @ 06:42
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Безризиковий SEO конкурс
Кліп "Оптимізатор"
Ефективні способи просування англомовного блогу
5 років блогу Dimox.name
Цифровий годинник на чистому CSS і jQuery