Work5.ru - партнерська програма для монетизації ледачих студентів

Я в одному з минулих постів обіцяв розповісти про партнерку під російськомовний трафік на тему замовлення курсових, дипломів та іншого подібного. Ця партнерка називається Work5.ru . Як ви розумієте, ніша сезонна і на початку липня цей самий сезон закінчується, але поки ще є час поекспериментувати, спробувати або, принаймні, заздалегідь підготуватися до наступного сезону.

Наприклад, створити міні-СДЛ по темі замовлення подібного, наповнити, дати йому відстоять. Не пропаде. Але можна, звичайно, і відразу гнати трафік з контекстної реклами за нізкочастотке або ВКонтакте.

Партнерка запустилася 3-4 місяці тому, платить 25% від сплачених замовлень. Середній замовлення ~ 1800 рублів. Студенти найчастіше купують роботи на замовлення: реферати, курсові, дипломи. Переклади рідше. На дипломах найбільша маржа, його вартість 10-18к рублів.

Хоча ось я, чесно кажучи, навіть не знаю чим відрізняється диплом від реферату, так як в інституті ніколи не вчився. Мені так і сказали, мовляв, ти занадто тупий для інституту, не ображай нас своєю присутністю, он, йди краще в Мережу гроші відразу заробляй.

Ну, я й пішов.

Наскільки мені відомо, зараз там партнери основний трафік женуть саме через контекстну рекламу. Дали ось такі скріншоти:Взагалі, це досить гламурні скріншоти. Тобто, партнери в AdWords зробили зріз «показувати оголошення тільки гламурним студентам + папочкінам синочком» - тому гарна статистика.

Партнер гнав туди трафік і при 224 кліки (за даними AdWords менше, 125 кліків) вийшло 11 замовлень. З Директа ж у нього вийшло 2 замовлення при 47 кліки. Ну, цілком можливо, що він просто бездарний, я як би не став це виключати. :-)

Сам по собі «замовлення» не означає оплату. Чому оплата може не відбудуться? Ну, студента раптом не влаштує ціна або ж студент може не дочекатися визначення цієї самої ціни або ж Work5.ru може відмовитися від замовлення, якщо він буде на занадто складну тему.

Тим не менш, цю партнерку варто. Проблема складності там вирішується, вони набирають більш кваліфікованих авторів. А з приводу того, як швидко студенти отримують цінник - представник партнерки стверджує:

Ми намагаємося забезпечити максимальний конверт по кожному замовленню, за рахунок того, що швидко виставляємо вартість замовлення, клієнтові відправляється імейл і смс з вартістю, протягом однієї години менеджер зв'язується з клієнтом. У тому випадку, якщо не доступний передзвонює 3 рази.

Ну, про зручності, інтерфейс, всякі саппорти я не став розповідати, так як, загалом-то, все це вторинне.

Опубліковано: 13/05/11 @ 03:01
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Інтерв'ю з Avangardman: як зробити 2049 сателітів і не зійти з розуму
Про відео-каналі MegaIndex.TV
Безризиковий SEO конкурс
Кліп "Оптимізатор"
Ефективні способи просування англомовного блогу