Google +1

plusonebuttonУ березні компанія Google оголосила, що незабаром, в результатах пошуку з'явиться кнопка« +1 ». А в самому початку червня, кнопка офіційно стала доступною для всіх. У чому суть цієї кнопки? Наприклад, вам сподобалася якась сторінка, яку ви знайшли в пошуку. Якщо ви натиснете на кнопку +1, то всі ваші друзі та контакти із сервісів Google побачать те, що вам сподобалася така-то посилання. Тобто, суть кнопки така ж, як і суть ретвіти в twitter, або лайкою в Faceboook. Але тут є ще одна особливість. Ви не просто поділитеся корисною посиланням, ви залишите свою рекомендацію для друзів і на майбутнє. А це тому що, в результатах пошуку під кожною посиланням буде кнопка +1 і там же будуть відзначені ваші друзі, які коли-небудь натискали на цю кнопку.

Google обіцяє, що скоро кнопка з'явиться на всіх сервісах компанії, а також на таких порталах, як Mashable,Bloomberg,Nordstrom,Reuters, а також багатьох інших популярних порталах. Поки що в російській Google ця кнопка неактивна, і знаходиться в режимі тестування, але якщо хочете оцінити її прямо зараз, можете на цієї сторінці включити цю кнопку для себе.

Також, як і twitter, або Facebook, Google дозволяє встановити свою кнопку на будь-який сайт. Як це реалізувати, читайте тут .

Загалом, подивимося, чи приживеться кнопка від Google на російськомовних сервісах. У мене наприклад, дуже мало друзів і контактів в сервісах від Google, хоч я і використовую пошту Gmail. Можливо, компанія буде просувати її, а можливо вона просто помре. Можливо, розробка сайтів тепер буде просто немислима без даної кнопки, а може все заб'ють, хто знає. Але це лише питання часу, тож чекаємо появи кнопки «+1» в Рунеті.

А що ви думаєте щодо кнопки Google +1? І яка доля цієї кнопки?

Читайте також:

Опубліковано: 02/06/11 @ 07:26
Розділ Пошуковики

Рекомендуємо:

Експеримент з WebEffector. Звіт № 1
Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2
Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1
Кращий плагін кешування для WordPress
Плагін кешування W3 Total Cache