Спорт в житті блогерів

Блогінг і спорт Блогери, як і люди, які займаються заробітком грошей в інтернеті - це люди, які більшу частину свого часу проводять удома, за комп'ютером. Воно й не дивно, адже працюючи на дому, можна працювати тоді, коли захочеш. Наприклад, побачив, що гроші закінчилися, починаєш працювати на повну силу. Якщо бачиш, що запасів вистачить ще на кілька місяців, можеш собі спокійно відпочивати. Звичайно, все залежить від людини. Є трудоголіки, які постійно намагаються збільшити свій прибуток, а є ледарі, які тільки те й роблять, що відпочивають і живуть на те, чого вони добилися в минулому. При цьому, що працюєш за комп'ютером, важко встати і зробити зарядку. Час біжить дуже швидко і навіть не встигаєш помічати, як пробіг черговий день твого життя. У блогосфері тема спорту дуже популярна. Виявляється, що багато популярних блогери постійно займаються спортом, хоча б по 30-60 хвилин на добу.

Цим постом я не хочу розповісти чогось нового. Мені просто цікаво, скільки людей зі списку читачів CTRL + C займаються спортом. Наприклад, Михайло Шакін та Сергій Сосновський регулярно пишуть пости про спорт. Так само в твіттері і в різних інтерв'ю можна часто побачити згадки блогерів про те, яким видом спорту вони займаються. Для себе я зробив висновок, що в SEO тусі дуже багато спортсменів, ну або хоча б таких людей, які 1-2 рази на тиждень займаються спортом. Багато хто займається туризмом - намет , байдарка і таке інше. Їх теж можна віднести розряду спортсменів.

Особисто я активно займаюся спортом. Люблю як різні спортивні ігри, так і звичайні заняття в тренажерному залі. Мені було б приємно, якби ще більше блогерів і манимейкеров почали займатися спортом. Зараз я готую один невеликий проект, який зможе об'єднати блогерів-спортсменів і буде відмінним мотиватором до того, щоб активно займатися спортом. Думаю, скоро я зроблю анонс цього проекту на своєму блозі .

А ви займаєтеся спортом? Як часто ви це робите? І чи потрібно спільнота блогерів-спортсменів?

Читайте також:

Опубліковано: 02/06/11 @ 06:19
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Google +1
Експеримент з WebEffector. Звіт № 1
Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2
Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1
Кращий плагін кешування для WordPress