З чого почати манімейкерскій шлях?

З чого почати?Вітаю всіх читачів цього блогу! В одному з попередніх постів я писав, що було б непогано зробити перед тим, як відкривати свій особистий блог . Але половина людей, які хочуть заробити в інтернеті, навіть не думають про те, щоб завести блог. У сьогоднішній статті я хочу розповісти про те, що не завадило б вивчити, перед тим, як починати заробляти в інтернеті. Особисто я просто купив форуми, і навіть не замислювався, що є такі ось SEO блоги, в яких все по поличках розкладено, і, прочитавши одну статтю, можна приступати до створення свого сайту. Якщо ви нічого не знаєте про заробіток в мережі, і читаєте цю статтю, скажу, що робіть як хочете. Але в цій статті я розпишу те, що б я почав вчити перед тим, як починати заробляти.

1. HTML / CSS . Я дуже шкодую, що колись закинув вивчення HTML і CSS. Як тільки я починав, я прочитав кілька уроків по HTML, з яких довідався, що таке теги, а також яким повинен бути HTML-документ. Якщо б можна було щось змінити, я б ніколи не закидав вивчення верстки, так як зараз для мене це дуже важлива штука, от тільки доводиться замовляти верстку у професіоналів. Так що, перед тим, як приступати до створення першого сайту, отримаєте хоча б початкові знання HTML, щоб ви самостійно могли зробити самі елементарні речі.

2. CMS . В інтернеті просто величезна кількість корисної інформації, ось тільки знайти справді хороші і актуальні на даний момент матеріали зможе не кожен, тим більше, новачок, який тільки що прийшов в інтернет, не зможе відрізнити, що добре, а що погано. У багатьох уроках про те, як створити свій сайт , інформація саме про те, як зробити сайт на HTML. Зараз такі сайти практично не існують. Моя вам порада: почитайте інформацію про одну-двох популярних CMS, пошукайте інформацію як поставити WordPress, як оновити Joomla , що таке DLE. Навчіться з ними працювати, а вже потім приступайте до створення сайту, на цій же CMS.

3. Російська мова . Не подумайте, що я зараз приколююсь над вами. Російська мова дійсно потрібно непогано знати, перед тим, як приступати до манімейкерскому справі. По-перше, він стане в нагоді вам для того, щоб писати статті для своїх сайтів. Адже вам потрібні сайти з якісним контентом, правильно? І по-друге, більшість починають саме з копірайтингу/рерайтінга, тобто, ви можете заробляти свої перші гроші саме на написанні статей.

4. Безкоштовні хостинги/блогплатформи . Як правило, новачки починають з нуля, а відповідно витрачати гроші наліво і направо - це не кращий вихід. Наприклад, я поспішив, і не маючи досвіду в роботі з хостингами купив собі віртуальний хостинг без підтримки MySQL. Тоді я втратив досить значущі для мене гроші. Так от, щоб такого не сталося з вами, для початку попрацюйте з безкоштовними хостингами.

Ось і все. Звичайно ж, це не все, що я хотів сказати, але я і так вже затягнув. Можливо, в наступних постах продовжу цю статтю. Думаю, для більшості я нічого нового не сказав, але якщо вас запитають «З чого почати заробляти в інтернеті?», Можете давати посилання на цю сторінку :).

Опубліковано: 17/05/11 @ 09:47
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Прихований маркетинг - що це?
Про подкастах ...
TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей
«ВКонтакте» копіює Twitter
Які фактори враховувати при виборі тематики сайту