19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011

Скажу чесно, що я розчарований просто цією виставкою. Ціна, як для ринку України, в 50 грн вважаю, що завищена. Власне особливо й не було за що платити і з офіційною ціною вхідного квитка на SIA 2011 перегнули, хоча у бариг можна було б купити по дешевше і ціна на "чорному ринку квитків" на 10-ку менше і дорівнює 40 гривням (близько 5 доларів) . Хоча це суто моя думка. Звичайно було і багато позітівчіка (в основному дівчата), що ніяк не можна сказати про автомобілі. Автомобілів було достатньо, але хотілося б більше новинок, а їх на виставці не так вже й багато. Власне не втримався я і практично відразу сфотографувався з молоденькими дівчатами. А про новинки можете дізнатися на будь-якому з сайтів за запитом SIA 2011.

19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011

Банально, але більшість представлених автомобілів, можна побачити в салонах тієї або іншої марки. Виставка швидше - всього буде цікава саме для людини, яка може посидіти в автомобілях різних марок і не потрібно їхати в різні частини міста.

Звичайно, не всі бренди представлені на виставці, хоча швидше - всього багатьом реклама і не потрібна. Шкода, що немає саме такої події, що б були представлені всі компанії, які торгують на ринку. Купа китайських автомобілів (що не може радувати), так як сидячи в них, відчуваєш цей бюджет. Ех - не полювання на собі економити, тим більше, якщо це стосується безпеки і надійності.

Компанія Мерседес взагалі закрила свої автомобілі, на які можна було дивитися тільки з боку. Ели пали, так це ж можна зробити і на вулиці - сенс тоді виставлятися було на виставці?

А ось Шевролет Нива своїми коробками передач просто повеселила. Може я не зовсім спеціаліст, але такого управління мені здається для відносно бюджетного позашляховика якось забагато.

Шевролет Ніва

Про всі марки писати не буду, та й, думаю, і не особливо цікаво буде моїм читачам, а просто викладу ще одну фотографію (то який хотілося б бачити підрозділи ДАІ). Всім автомобілістам чоловічої статі точно було б соромно перед такими дівчатами порушувати правила:

подразделенія ГАІ

Для тих, хто живе в Києві чи зовсім не далеко скажу одне, що 19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011 моїми очима в принципі цими фотографіями і закінчився. Є ще кілька десятків, про які може я і напишу, тільки в рамках автомобільного сайту, а для блогу про сео думаю і так предостатньо про автомобілі.

Дякую що дочитали пост до свого логічного завершення.

П.С. Якщо Ви ще не знаєте що таке Персональна сторінка В Контакте , тоді варто дізнатися.

Стабільний для Вашого сайту, порталу або блогу.

Опубліковано: 26/05/11 @ 11:03
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Мотивація професійної діяльності програмістів
Що таке конверсія, як її підвищити і як її обліковувати?
Публічна мета - як мотиватор для блогера
З чого почати манімейкерскій шлях?
Прихований маркетинг - що це?