28.04.2011 Апдейт Тіц-а і мій День народження

Сьогодні вранці прокидаюся від того, що став на рік старше, а яндекс підготував як подарунок до мого Дня народження Апдейт Тіц-а. Вобщем то апдейт посередній, але порадував той факт, що мій блог отримав + 10 одиниць Тіц-а і зараз він становить 60. Як йдеться дрібниця, а приємно.

28.04.2011 Апдейт Тіц-а і мій День народження

Хороший сьогодні грошей і погодка на зразок чудова і думав навіть якийсь міні-конкурс забацати, а потім вирішив, що не я повинен дарувати подарунки, а власне теоретично мені їх повинні дарувати))) Так більш приємно буде.

Так от сьогодні я прикрутив рекламну строчку і всім кому не шкода 1 бакса може купити рекламу аж 1000 показів, а за ці гроші (які зберу сьогодні) вип'ю якийсь напою і буду Вас приємно згадувати. Та й кажуть чим більше даєш, тим більше отримуєш. А тим більше не просто на вітер долар витрачаєте, а ще й рекламу на моєму блозі отримаєте.

У будь-якому випадки Всім дякую за вітання, а кому не шкода бакс замовте рекламу в правому верхньому куті мого блогу. Тим більш цікаво глянути на ЦТР. Я до речі обіцяю перейти по всіх посиланнях, хто купить у мене рекламу і подивитися, що ж це у мене рекламують ))).

Але не думайте, що це накрутка для підвищення ЦТР я чисто із загального цікавості. У мене раніше не було такої рядки, от як і на Seo блог -е інтернет-серфера, але сьогодні вирішив поправити цю ситуацію .

Як сьогодні буду святкувати цей чудесний день і що він мені принесе такого цікавого, я зараз точно сказати не можу, але постараюся що б мені запам'ятався цей деньок.

Для перевірки працездатності блоку відправив сам собі бакс, так що з почином мене, бабло пішло. Якщо хто продає постові не дорого або зі знижками, то пишіть можливо у Вас прикуплю трохи ссилочек.

Ще раз спасибі Всім за привітання по асьці, скайпу, електронкою, телефону і т.д.

П.С. Комплексна оптимізація сайтів та контекстна реклама від компанії Web-Promo

Опубліковано: 28/04/11 @ 10:54
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Чи варто займатися розмноженням статей?
Інтернет контролює користувачів - жесть!
Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу
19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011
Мотивація професійної діяльності програмістів