Як не потрібно рекламувати себе

Сьогодні отримала на пошту лист із запрошенням взяти участь у конкурсі, переможець якого буде запрошений на семінар з SEO в Петербурзі. З поваги до автора я не буду називати його ім'я, але сам лист опублікую як поганий приклад цільової реклами . У своїх коментарях обіцяю бути щирою, як просить автор.

Привіт, Олена!
 Почитую твій блог
Я зараз пропагую семінари з SEO. Не знаю, як ти до них ставишся Але сподіваюся на щирість , навіть якщо ставишся погано.
Моя мета - підвищити довіру до освітніх заходів у цілому. Для цього я вирішив провести конкурс.
Власне, хочу запропонувати тобі в ньому взяти участь.

Для участі потрібно написати пост на тему: «Як знання, отримані на семінарах і курсах з SEO допомогли мені домогтися видатних результатів у роботі», де розповісти про семінар або курсі, який ти вже відвідав ( не важливо де він проходив), і обгрунтувати чому він тобі допоміг.
Власне, умови участі описані тут -*********

Приз конкурсу - участь у 3-х-денному семінарі, який проходить в Санкт-Петербурзі + проїзд + проживання.
У кінці місяця, 27,28,29 червня.
Програма тут - *********

Якщо брати участь не хочеш, але моя ініціатива здається тобі правильною, підтримай конкурс публікацією про його проведення
Якщо тобі це не цікаво, вибач що відняв час.

У будь-якому випадку, тепер будемо знайомі

З повагою,
****** **********

Отже, в чому помилки автора цього листа?

1. Не можна просити людини про щирість, якщо ти сам не ставишся до нього також.
Автор пише, що почитує мій блог - але якби це було правдою, він би знав, що я:
 - Живу в Одесі і в середині літа збираюся в Азію, а не в Пітер;
 - Не публікую рекламних постів (компанії, сервіси або семінари);
 - Жодного разу ніде не згадувала про відвідини будь-яких курсів SEO в якості слухача;
 - Займаюся SEO більше 7 років і маю досить високий рівень знань, що б бути зацікавленою виграти приз у вигляді участі в семінарі для новачків.

Крім того, автор пише, що його мета - підвищити довіру до освітніх заходів у цілому. Тим не менш очевидно, що справжня мета - привернути увагу до семінару, на якому буде виступати автор.

2. Очевидно, лист складено 1 раз і вислано багатьом адресатам .
 Швидше за все, попередньо просто підібрали список тематичних блогів з певною кількістю відвідувачів і передплатників, склали один лист для всіх і при відправленні міняли тільки ім'я адресата. Зверніть увагу на текст, виділений червоним, і все стане ясно. Чесно кажучи, якби автор замість копипаста загального тексту прислав мені пару рядків, складених безпосередньо для мене з проханням опублікувати анонс конкурсу - я б із задоволенням зробила це. Але оскільки автор полінувався витратити на мене навіть 5 хвилин свого часу, чому я повинна витрачати на нього свій особистий час?
-
Зауважу, що я не маю нічого проти самого конкурсу, семінару в цілому і особистості автора зокрема. Але оскільки такі листи приходять хоч і не часто, але регулярно від різних джерел, я не змогла втриматися, щоб не висловити свою думку з цього приводу. Хочете розрекламувати свій захід, залучаючи до нього відомих блогерів - відмінна ідея, але підходите до її реалізації більш індивідуально. Інакше реакція може бути не позитивною, а зовсім навпаки.

Опубліковано: 08/06/11 @ 08:31
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Яндекс.Субботнік з розробки інтерфейсів в Києві, 28 травня
Яндекс.Субботнік з розробки інтерфейсів в Києві, 28 травня
Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів
Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів
Веб-аналітика інтернет-магазину: знайти прихований потенціал і уникнути помилок