Нове ВКонтакте за травень

ВК за травень Традиційно, Павло Дуров на початку нового місяця підвів підсумок зроблене за попередній. Отже, що ж було зроблено командою Вконтакте за травень? Скажу, що нововведень більше, ніж було в квітні. Про деяких я вже встиг написати: «ВКонтакте копіює Twitter ».

Давайте, не будемо лити воду, а відразу приступимо до огляду новинок. Перове, що хочеться відзначити - це «мультідіалогі ». Тобто, тепер можна спілкуватися відразу з декількома людьми у конференції. Хоч я і не спілкуюся в цій соц мережі, але навряд чи для мене ця функція стала б корисною. Якщо у вас дійсно багато друзів і ви постійно з ними спілкуєтеся, ця функція буде для вас корисною.

Далі за списком йдуть «Документи ВКонтакте ». Що це таке? Вконтакте хоче повністю замінити електронну пошту. Тепер ви можете пересилати не тільки картинки, відео і сам текст повідомлення, а й різні документи вагою до 200 мегабайт. Що ж, подивимося, що з цього вийде. А можливо, варто чекати поштовий сервіс від ВКонтакте?

Також програмісти попрацювали над поліпшенням якості зображень , які користувачі завантажують на сайт. Думаю, багато хто знає, наскільки знижується якість зображень, після завантаження на сервера Вконтакте. За словами адміністрації, зараз якість практично залишається на тому ж рівні.

Про інше говорити не варто, так як покращення в обговореннях не настільки видно, як, наприклад, мультідіалогі, або документи. А про хештегах я вже говорив (посилання на початку посту). Можна ще відзначити те, що тепер до вашого облікового запису можна прікреплать кредитні картки . Тобто, тепер вам не потрібно буде кожного разу вводити номер картки, щоб поповнити внутрішній рахунок.

Зручніше чи став Вконтакте? І що сподобалося особисто вам?

P.S. Контакт росте і міцніє на очах. Поки що в ньому не можна купити хіба що септик для дачі , і те, скоро це напевно виправлять. Я зараз намагаюся через контакт Коте продати. Якщо порівнювати з тими ж дошками оголошень, ефективність контакту в рази вище.

Читайте також:

Опубліковано: 09/06/11 @ 11:41
Розділ Різне

Рекомендуємо:

GGL змінили дизайн!
Якої шкоди завдають рекламні пости
11 способів, змусити читача повернутися.
Хобі, а тим ви займаєтеся?
Заробіток в інтернеті. # Epic fail history