Скільки посилань потрібно купити щоб отримати 100 уніків на добу

Скільки потрібноЦе питання тільки за травень місяць мені задавали раз 20 в аськах, емейл, на форумах начебто теж. Щоб не бути голослівним, швидку відповідь - не знаю. Довгий відповідь - треба дивитися ваш сайт/блог і розбиратися в деталях. Детальну відповідь нижче.

У вас є сайт, який розташований на домені, який має певний вік, зв'язка сайт + домен так само має певний вік. Крім того, на ваш сайт є певна кількість посилань з інших сайтів. У сукупності ці фактори становлять траст домену чи сайту, як хочете, який є одним з чинників ранжирування.

Якщо у вас дуже трастовий домен, ви написали дуже цікаву та якісну статтю для великої аудиторії, ну ніби старих добрих секретів вконтакте, грамотно оптимізували сторінку, потім проанонсували її в соціальних мережах та твіттері, домоглися швидкої індексації, то через невеликий проміжок часу вона природним чином потрапить в топ видачі пошукових систем і ви отримаєте більше 100 уніків на добу лише по цьому запиту. Враховуючи те, що сайт старий і трастовий, напевно, є і інший трафік.

У випадку, якщо у вас молодий сайт (мені писали більше про блоги), то тут я не змогли відповісти однозначно, тому що дуже багато нюансів. Спершу прочитайте пост про багато факторів ранжирування та як вони впливають на ранжирування. Тепер зробіть розкладку за свого блогу, точніше по цільовій сторінці. Ага, залишається питання - за яким із запитів ви хочете отримати трафік, ті, яку сторінку треба просувати і які посилання для цього закуповувати. Питання залишається не один - їх багато.

Щоб питань не було, потрібно визначитися з цільовою сторінкою (а для цього на ній повинен бути контент для людей), запити, за якими ви плануєте отримувати пошуковий трафік, виходячи із запитів визначитися з конкуренцією і частотністю, а вже далі говорити про кількості посилань і їх вартості.

Де закуповувати посилання? Здебільшого мене питали про постові, так як вони оптимальні з точки зору природності і ціни: недорогі і з'являються в індексі разом з контентом. І як наслідок відмінно впливають на ранжирування в Гуглі. У яндексе теж впливають, але там більше часу проходить, перш ніж буде видно ефект.

Йдемо далі і купуємо постові. Я купую їх тут . Вибираю блоги від 100 сторінок в індексі ПС, ТІЦ від 20, ПР від 2, тільки автономні майданчика на доменах 2го рівня, ціни від 5 до 30 рублів. Зазвичай я скуповую їх масово. Самі блоги перед покупкою дивлюся, але при цьому у мене немає фізичної можливості перевіряти кожну сторінку з постовим на предмет релевантності title, контенту, наявності чи відсутності інших посилань. А це сильно вляет на результат у ранжуванні, який конкретний постової передає вашої цільової сторінці під обраному запиту.

У більшості випадків блогери не будуть писати релевантний під ваш постової пост і вже не в якому разі не будуть робити саме релевантний під вас title. Не кажучи вже про інших елементах внутрішньої оптимізації сторінки донора.

У більшості випадків я не обмежуюся лише постовими, а підключаю ще й gogetlinks . Тому ефект від постових як посилань оцінити складно, а вже тим більше спрогнозувати їх потрібну кількість.

Крім того, є ще кілька методів лінкбілдінга, які я не хочу озвучувати в паблік. Але не суть. Звичайно для досягнення необхідних позицій я поступаю наступним чином:

Таким чином кількість посилань «вгадати» складно.

Йдемо далі. Позиції ми отримали. Отримали і трафік, кількість якого так само залежить від певних чинників, зокрема від «клікабельності» сниппета, від «клікабельності» заголовка. Причому ідеальної формули не буває, все залежить від користувача, кожен з яких на «своїй хвилі». Один клацне по топу 3, а інший по топу 10. І тут точно не вгадаєш.

Тепер я сподіваюся зрозуміло, якою є відповідь на запитання в заголовку посту.

Як показує практика, немає сенсу ставити за мету визначити залежність між кількістю куплених посилань і кількістю уніків на добу. Повторю фразу Платона Щукіна - працюйте над сайтом, розвивайте його, і все у вас буде чудово. Чого вам власне і бажаю.

Терехов .

Постовий для колись Безколесного - http://blogicus.ru/ .

Відео сьогодні якраз для середовища - рекомендую переглянути і подумати про те, що ви будете робити в четвер, п'ятницю, а потім і у вихідні.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 10 коментарів | Мітки: rotapost , SEO , постової , Просування сайтів , посилання

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 08/06/11 @ 10:37
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса
П'ятничний несеошний конкурс
Дмитро Шахов про інтернет-маркетингу і своєї біржі вічних посилань Kazapa
Google Analytics: визначаючи ROI в соціальних медіа
Перли з проектного обговорення