Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1

+1Спочатку про кнопку google +1. Версії про її використання неоднозначні. Упевнений, що суворі російські вебмайстра вже почали свої чорні експерименти з конвертації можливостей цієї кнопки в бабло. Що і як - поки на практиці не зовсім зрозумів. Тому не профіту заради, а заради чистоти експерименту, заради перегляду чого і як, що і вам усім так само буде доступний. У принципі, я не закликаю вас допомогти в накрутці, я просто пропоную пофлешмобіть і подивитися, що з цього вийде. Флешмоб - це завжди прикольно, здорово і весело. Хочете приєднатися - велкам. Не хочете - теж велкам, можемо пофлудіть в коментарях.

Якщо раптом зверху написано занадто багато, скажу однією фразою - давайте пофлешмобім з кнопкою google +1. Зауважу, що заголовок посту я спеціально зробив «слабо релевантним», щоб ні в кого з вас не було підозр що я хочу накрутити пошуковий трафік.

Натиснути кнопочку +1 для цього посту ви можете в двох місцях. Якщо зайдете на головну сторінку, то під анонсом посту ви зможете її побачити.

Або пробігтися до кінця посту, відразу після відео і перед банером на сайт Льохи Скорнякова appleoid.ru , яке я зазвичай додаю до публікацій, побачите кілька соціальних кнопочок, серед яких буде +1. Все просто.

google +1

Всім безкорисливо який натиснув на цю кнопочку виключно з метою флешмобу вселенський респект і уважуха. Ну а тепер трохи про п'ятничному конкурсі. Всім залишили коментарі - однозначно респект і уважуха. Переможець серед вас є, точно вгадав «суму угоди».

Точно в ціль потрапив Дмитро http://seyt.ru - це сума 80К рублів за той не самий наворочений сайт (коментарі по вартості давати не буду, залишимо все як є). Дмитро, напишіть мені на пошту, подумаємо як вас трохи краще отпоздравіть.

Окремо хотілося б відзначити розгорнутий коментар Бутилкуса - лови посилання. От якось так. Вдалого вам понеділка. І участі у флешмобчіке теж вдалого).

Терехов .

Постовий - сайт такий є http://telekeep.ru/ .

Відео сьогодні про кнопку google +1, правда на ангельському.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 11 коментарів | Мітки: +1 , google , Конкурси , посилання

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 06/06/11 @ 06:39
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Як стають лідерами рейтингу SEO компаній на SEOnews
Скільки посилань потрібно купити щоб отримати 100 уніків на добу
Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса
П'ятничний несеошний конкурс
Дмитро Шахов про інтернет-маркетингу і своєї біржі вічних посилань Kazapa