Концерт Joe Bonamassa в Москві, 2010

Joe Bonamassa, Москва, 201019 годин вечора, лютий 2010, Москва, Московський Міжнародний Дім Музики, Светлановскій зал. Джо Бонамасса ось вже у свій третій захід набирає повний зал шанувальників свого гітарного таланту. Концерт починається очікуваної композицією The Ballad of John Henryі далі пішло-поїхало. Без малого дві години без зупинки та відпочинку Джо видає все те, що хотів показати для нас цього вечора.

Найбільше мене вразило чудове виконання Sloe Gin. Та що там виконання - воно завжди у Джо бездоганно. Просто музика, слова, почуття цієї пісні, манера її виконання, дух блюзу, цієї вічної теми любовної туги і печалі дуже гармоніювали з прекрасною хуртовиною, яка накривала Москву цього вечора. І Джо співав. Ні, він не співав. Він і його гітара просто страждали разом:


Sloe Gin, sloe Gin
Tryin 'to wash away the pain inside
Well I'm sick and I'm all done in
And I'm standing in the rain
And I feel like I'm gonna cry

I'm so damn lonely
And I ain't even high
I'm so damn lonely
And I feel like I'm gonna die

 Фінальна частина концерту ...
І звичайно ж, не обійшлося без Пейджевскіx запив (про що дивіться ролик нижче). Пам'ятається на першому концерті охорона ММДМ заспокоювала публіку і садила на місця всіх, хто намагався схопитися або підійти до сцени. На цей раз Bonamassa не залишив їм шансів. Светлановскій зал здався практично без бою!Дивіться ще деякі фото з концерту у фотоальбомі Концерт Joe Bonamassa 2010 року в Москві .

Опубліковано: 16/03/11 @ 04:03
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Що таке umask і як встановити права на файл або директорію
Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? - Теммі! Для тебе, безкоштовно
Заповітна кнопка "БАБЛО"
Реклама: що потрібно про це знати
Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок у подарунок.