Просування англомовного сайту

Спонсор посту: Якщо замовити будівництво басейнів зараз, тоді Вам швидко його встановлять в цьому сезоні.

Просування англомовних сайтів відбувається з урахуванням алгоритмів ранжирування основних пошукових систем: Google, Yahoo, MSN, Bing.

Продвіженіе англомовного сайта

Принципи просування сайту в зоні «com» ??

«Контент - основа сайту»

Основна увага при розкручуванні англомовних сайтів приділяється якості контенту, його унікальності. Активне збільшення посилальної маси, яке надає позитивний вплив при просуванні в Російському інтернеті, для англомовного сайту може призвести до випадання з індексу пошукових систем.

Оптимізація

Використання спеціальних тегів, заголовків тексту і сторінки (H1-H6, Title), присутність виділених тегів strong, em в ключових запитах на початку і кінці статті сприяють просуванню сайтів в пошукових системах. Зручна навігація, карта сайту, наявність ключових слів в домені, а також мінімальна кількість вихідних посилань і внутрішня перелінковка на головну сторінку ведуть до хорошого ранжирування в пошукових системах.

Комплексний підхід

Потрібно щодня наповнювати сайт новим, унікальним контентом і оптимізувати існуючий, паралельно збільшувати посилання, контролювати кількість наповнення і зростання посилальної маси і не робити кардинальні зміни. Так як краще наповнювати по одній статті в день, ніж 30 штук в день додати один раз на місяць і забути. Теж саме стосується і посилальної маси, яку постійно треба нарощувати. Роблячи всі ці дії можна максимально досягти позитивного результату.

Послідовність дій

Не слід робити всі разом і відразу. Наприклад, реєструватися в пошукових системах і різноманітних директоріях і каталогах статей. Додавати в яху директорію і ДМОЗ слід подавати завчкі тільки після повного оптимизирования всіх сторінок.

Алгоритм просування сайту англійською мовою

Аналіз

Робиться для знаходження помилок в роботі сайту, які заважають індексації та ранжирування в пошукових системах.

Складання семантичного ядра

На цьому етапі формується список ключових слів для просування. Вибираючи ключові слова, слід скористатися сервісами від пошукових систем (Overture Keyword Selector Tool, Google AdWords Keyword Tool,), а також спеціальними програмами

Оптимізація сайту

Виправлення технічних недоліків, навігації, додавання оптимізованого контенту, перелінковка внутрішніх сторінок сайту.

Індексація та збільшення посилальної маси

Реєстрація в іноземних пошукових системах і каталогах (DMOZ, Joe Ant і тематичних). Збільшення зовнішньої посилальної маси. Позитивні результати дає розміщення статей в каталогах GoArticles і SitePoint.

П.С. Хочете дізнатися більше про апдейти google , тоді вам на форум вебмастерів.

Опубліковано: 30/05/11 @ 12:24
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Tizerotator - відмінний скрипт тизерної мережі
Учасники процесу внутрішньої оптимізації сайту
П'ятничний конкурс тупо поразвлекаться і пофлудіть
Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1
Як стають лідерами рейтингу SEO компаній на SEOnews