Чи можуть ціни на посилання бути різними?

Багато seo-фахівці знають, що всі продукти на ринку пошукової оптимізації (посилання, домени та інші) не мають точних цін. Наприклад, посилання з однакового сайту вам можуть продавати відразу кілька осіб і при цьому вартість буде відрізнятися в 2 рази. Напевно багато хто, хто працювали з сервісом Digitalpoint стикалися зі схожою ситуацією. Так що можна твердо сказати що одна і та ж посилання може продаватися за різну ціну.

Чи можуть ціни на посилання бути різними?

Зараз хотів би розповісти мою історію. Нещодавно мені треба було кілька посилань з сайтів, у яких pagerank 2-3 з тематики датінг. Після відкриття відповідних тем на форумах: http://forums.digitalpoint.com/ і http://www.textlinksforum.com/, я одразу отримав кілька пропозицій від власників сайтів. Три людини пропонували купити посилання майже що з одних і тих же сайтів. Але найцікавіше мені здалося в ціні. Перший запропонував купити за одну вартість, другий в два рази дорожче, а третій взагалі майже в чотири рази дорожче. Думаю ви зрозуміли, що я вибрав в цьому випадку.

Мені досить часто трапляються оптимізатори, які купували такі посилання за суму, яка перевищує реальну в 3-4 рази або навіть ще дорожче. До речі перепродаж посилань є дуже вигідною гілкою в бізнесі.

Ця ситуація змушує seo-фахівців знаходити способи уникнути покупки посилань, доменів і т.п. за дуже завищеними цінами. Давайте розповім про моє способі виходу з цієї ситуації. Протягом 2 місяців я просував сайти тільки спеціальної тематики. Всі пропозиції про покупку посилань я вписував в спеціальну таблицю у програмі Microsoft Office Excel. Туди я вписував основні параметри сайту (Pagerank, витікаючі посилання, вік) а також вартість розміщення таких посилань. Таким чином я назбирав майже сто сімдесят пропозицій. Потім для кожного набору параметрів я усереднивши ціну даних мені пропозицій. Врешті-решт я отримав таблицю, де можна було моментально знайти середню вартість посилання з параметрами. До речі така табличка зможе непогано допомогти, якщо безпосередньо зв'язуватися з власниками майданчиків і просити зменшення вартості. Так що можете взяти мій метод на замітку. Про цю ідею я коли то читав в інтернеті і вирішив, а чого і собі не спробувати.

Що стосується придбання посилань, то є ще одне рішення. Краще купувати посилання пачкою (тобто відразу кілька десятків посилань в одного продавця). Тоді ваші витрати на покупку будуть набагато менше, так як деякі власники роблять знижку оптовикам. До того ж такий спосіб допоможе вам заощадити час.

П.С. Послуга - зробить Ваш бізнес успішним!

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:59
Розділ seo

Рекомендуємо:

Просування англомовного сайту
Tizerotator - відмінний скрипт тизерної мережі
Учасники процесу внутрішньої оптимізації сайту
П'ятничний конкурс тупо поразвлекаться і пофлудіть
Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1