Особливості платіжної системи Z-Payment

Утворилася платіжна система Z-Payment ще в 2003 році. Засновником, керуючим системою, стало ТОВ «Транзактор», який, у відповідності з усіма правилами, зареєстрував систему в Росії.

Особливості платіжної системи Z-Payment

Z-Payment є платіжною системою , яка інтегрує різноманітні типи оплати в один загальний алгоритм. Зараз Z-Payment для своїх клієнтів пропонує гнучку і надійну можливість здійснювати on-line платежі, що дозволяє просто проводити оплату послуг за допомогою Інтернету, які надає той чи інший сервіс, магазин. Завдяки даній платіжній системі можна здійснювати грошові перекази електронних валют. У деяких випадках вона використовується для оплати різних ігор, часто з її допомогою проводяться перекази на рахунок користувачів системи, отримується електронна валюта і багато іншого. Найчастіше нею користуються власники інтернет-магазинів, сервісів на платній основі. Загалом, система Z-Payment доступна для будь-якого інтернет-користувача.

Система Z-Payment підтримується різними популярними сервісами, які дозволяють проводити розрахунки в електронній валюті, а також приймати банківські, грошові, готівкові платежі.

Саме таку систему як Z-Payment можна вважати загальнодоступною для всіх бажаючих, з-за чого стати її безпосереднім користувачем може будь-яка людина. Щоб здійснити це, потрібно в самій системі пройти реєстрацію, на сайті повинні зазначатися тільки паспортні дані, це допоможе вам уникнути різного роду проблем в майбутньому. У багатьох випадках на процес реєстрації не йде багато часу, і головне, що це є абсолютно безкоштовним, тобто доступним для багатьох.

Спробуємо розібратися з головними принципами даної системи. Отже, грунтується робочий процес на безпеці, надійності, простоті, універсальності, оперативності, легальності використання, конфіденційності.

Зауважимо, що дана платіжна система має велику кількість переваг, які властиві тільки їй. Перерахуємо деякі з них. Процес реєстрації в системі не вимагає додаткових грошових коштів, можливість здійснювати різноманітні види платежів значно розширюють користувальницьку аудиторію. За різні операції стягується мінімальна комісія. Коли переводяться гроші усередині системи, то комісія взагалі відсутня. Є гарантія безпеки здійснюваних операцій, тобто за збереження засобів можна не хвилюватися, а особиста інформація завжди буде конфіденційною. Щоб виконувати роботу в цій системі, не потрібно встановлювати різне додаткове програмне забезпечення. Звичайний покупець відразу зрозуміє, як користуватися інтерфейсом системи, адже він досить простий. Також дана система сумісна з WebMoney Merchant. Різні атестати для тих чи інших користувачів можуть видаватися в автоматичному режимі. Всі операції можуть проводитися в on-line режимі. Можна додати професійну технічну підтримку.

Базується дана система на такій валюті, як російський рубль. Всі інші операції можуть здійснюватися відповідно до встановлених тарифів системи, і за курсом російського Центрального Банку.

Будь-який вид операцій в Z-Payment здійснює в режимі онлайн, що дозволяє його обробляти миттєво, як тільки користувач зробив відповідний запит.

Щоб здійснювати оплату в Z-Payment Merchant, потрібно отримати спеціальний номер рахунку, для полегшеного використання він може мати спрощений вигляд.

Коли реєстрація завершилася успішно, то потрібно відкрити гаманець, роботу з яким можливо буде здійснювати в різний час доби. Отримавши власний гаманець, користувач може розпоряджатися цілим набором засобів, а також певними видами розрахунків.

Для будь-якого клієнта можливе поповнення власного гаманця. Платежі можуть здійснюватися різним способом, який має підтримувати сама система, не має значення, буде це електронна валюта, банківський, грошовий переказ, або платіж готівковими коштами.

Користувачів платіжних систем постійно цікавить безпека здійснюваних ними операцій. Зараз система захисту інформації в значній мірі посилена, вона постійно вдосконалюється, у зв'язку з цим стають і більш досконалими вміння шахраїв. Z-Payment відрізняється серйозним підходом до системи захисту власної інформації. Її інженери не раз проводили тести на можливість злому. Дані в системі добре захищені, завдяки використанню SSL, а довжина ключа становить 128 біт. Щоб увійти в систему і здійснити операцію з валютою, потрібно знати пароль. При необхідності будь-який користувач може скористатися додатковими засобами захисту. Дуже часто встановлюється обмеження IP-адреси, застосовуються контрольні числа, щоб увійти в систему, генерирующиеся особливим чином.

Велика кількість платіжних систем застосовує атестацію, завдяки якій надаються високі привілеї всім, що отримали атестат. Не стала винятком і Z-Payment. Платіжна система Z-Payment має атестат, який є свідченням, що подається в цифровому вигляді. Його видають користувачеві, який вказав у системі власні паспортні дані. Атестат можна вважати невід'ємною частиною гаманця, який може додати нові можливості в системі, не поширюються на неатестованих користувачів.

Якщо у людини високий статус, то і бізнес в Інтернеті буде збільшуватися. Також, система Z-Payment всім пройшли атестацію, надає в користування різні сервіси. Власники інтернет-магазинів, інших ресурсів, які надають платний вид послуг в Інтернеті, за наявності ZP-атестата, можуть отримати маркетингове перевагу. Користувачі інтернет-ресурсів при наявності атестата можуть використовувати у своїй роботі безліч систем для здійснення електронних платежів.

Опубліковано: 12/04/11 @ 07:35
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Seo toolbar-и для вебмайстрів
Як шукати dofollow блоги?
Ми можемо вплинути на індексацію сайтів
Дивимося видачу Google для різних регіонів
Сінонімайзер - наш помічник у написанні унікального контенту