Джерела трафіку для фарм

Я займаюся в основному розкручуванням сайту під сегмент Російського інтернету, але не давно мене зацікавив Буржунет. Найважливішим питанням перед яким стикаються всі люди - це трафік. Найоптимальніший спосіб - це пошукові системи, але все ж таки існують і інші способи.

Джерела трафіку для фарм

Поки що мене зацікавили такі способи отримання трафіку:

Розкрутка сайтів в пошукових системах

Дорвеи

Трафік з форумів, блогів і інші способи

Купівля трафіку

Зараз найпростішим способом отримання трафіку є дорвеї. Багато людей, які працюють з тематикою фарма якраз використовують трафік з дорвеїв. Результат виходить швидкий, але підсумок всього цього один - бан в пошукових системах. Такі дорвеї окупаються, тому їх створюють у величезних кількостях. Думаю варто відзначити, що потрібно купувати домени, які забули продовжити минулі власники. Це допоможе уникнути бана в Гуглі в перший час, а от з новими зареєстрованими доменами буде все трохи інакше. Якщо працювати з цим способом довго, то він є не зовсім добрим, тому що весь час потрібно реєструвати і придумувати нові домени.

Просування в пошукових системах використовують тільки для СДЛ сайтів. Для тематики аптеки не слід робити просування в пошукових системах з-за того, що ви не маєте ліцензії на продаж ліків. Ці домени можуть бути заборонені, а тому слід розкручувати інформаційні сайти або блоги з якого робити посилання на Інтернет-магазин. СДЛи живуть в пошуку краще і прибуток з них більше.

Купівля трафіку з контекстної реклами не ефективне справа, так можуть бути випадки, що витрати не покриють доходи. Тому я б не рекомендував купувати такий трафік. Також пошуковики Гугл і Яху вимагають ліцензію, для показу рекламних оголошень. Хоча вже існують лазівки того, як це можна обійти.

Трафік з форумів має дуже маленький ефект. Це пов'язано з тим, що популярні сайти видаляють посилання рекламного характеру, а з нових сайтів отримати відвідувачів майже неможливо.

Після аналізу цієї тематики можна зробити висновки, що потрібно створювати для цього СДЛ сайти. Так що створюємо блог по медицині та просуваємо в пошукових системах. Результат можна буде чекати досить довго, однак у майбутньому можна довгий час отримувати дохід.

П.С. Але скільки не працюй все одно потрібно відпочивати. Варіантів відпочинку дуже багато, наприклад читання, так як кращі вірші дарують тільки одне задоволення .

І звичайно ж, який же відпочинок без смачного ароматного чаю? Ароматний жовтий чай додасть вишуканості вашому проведення часу.

Опубліковано: 08/04/11 @ 06:35
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

Особливості платіжної системи Z-Payment
Seo toolbar-и для вебмайстрів
Як шукати dofollow блоги?
Ми можемо вплинути на індексацію сайтів
Дивимося видачу Google для різних регіонів