Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів

Обмін постовими вже давно використовують багато оптимізаторів. Це пов'язано з тим, що можна з обмеженим бюджетом просувати сайт, а головне отримувати тематичні посилання. Від обміну постовими з не тематичними сайтами вже немає ефекту, також каталоги нічого не дають. У деяких випадках через каталогів можна отримати санкції від пошуковиків. Тому не багато хто зараз займаються обміном, але все ж ефект від цього залишився.

Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів

Обмін постовими - це обмін посиланнями в блогах. При обміні беруться тільки тематичні блоги, тому шкоди від них немає.

Існує кілька способів для обміну посиланнями:

1) обмін постовими безпосередньо

2) Обмін по колу

3) Придбання посилань

Давайте поговоримо про кожному способі детальніше.

Обмін постовими безпосередньо.

Цей варіант дуже допомагає при просуванні блогу за запитами. Ми ставимо посилання з потрібним анкором на статтю іншого блогера, а та людина натомість ставить статтю на вас. Це і називається прямим обміном. Деякі говорять, що це порушує правила пошукових систем. Однак по ідеї це не так. Ми просто ставимо посилання на вподобаний нам матеріал в іншому блозі. В основному цей варіант обміну використовують початківці блогери. Судячи з моїм власним експериментів на результат у ТІЦ 10 можна спокійно вийти цим способом.

Круговий обмін постовими.

У цьому виді обміну краще розповісти все на прикладі. 1-й сайт посилається на 2-й, 2-й на третій, а 3-ї на 1-й - це найпростіший спосіб обміну. В основному обмін закінчується, коли другий сайт посилається на третій, а третій на перший.

З цього способу просування виграє третій сайт. Цим способом можна просувати сайт ваших клієнтів, використовуючи 2 ваших інших сайту.

Придбання постійних посилань або ж постових

Це найкращий спосіб просування своїх проектів. Однак тут все залежить від бюджету, а він не у всіх є. Купуючи постійні посилання, вони розміщуються назавжди, тому це хороший спосіб інвестування грошей. Купував багато постових на один зі своїх блогів, але потім зрозумів, що просто профукав гроші. Це найоптимальніший варіант збільшення показників ТИЦ, а також просування проекту в ТОП.

Для своїх проектів краще всього користуватися першими способами. А якщо ви просуваєте сайти клієнтів, то вже тільки 3-м способом. Не купуйте багато посилань, так як ви швидкими темпами просуне сайт в ТОП, але це в кращому випадку, а в гіршому отримаєте санкції з пошукових систем.

П.С. Мрієте про красивий сайті? Тоді сайти на typo3 вам сподобаються. Заходимо і дивимось на красиві творіння.

речі для любителів футболу нагадую, що скоро . А Ви вже готові до цього чемпіонату?

Опубліковано: 05/04/11 @ 09:38
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Джерела трафіку для фарм
Особливості платіжної системи Z-Payment
Seo toolbar-и для вебмайстрів
Як шукати dofollow блоги?
Ми можемо вплинути на індексацію сайтів