Дайджест тижня, 10 червня

 Добрий день, шановні читачі.

 Починаємо черговий Дайджест тижня. Треба сказати, що останні сім днів були не надто багаті подіями і матеріалами, що в цілому не дивно: жарке літо і початок відпускного сезону роблять свою чорну справу. Однією з головних новин тижня стало намір eBay купити компанію Magento - американського розробника платформи для онлайн-торгівлі, велика частина програмістів якого знаходиться в Україну. Раніше eBay володіла 49% акцій компанії (за них було сплачено $ 22,5 млн).

 У світлі розгорнувся обговорення однієї з останніх колонок Макса Іщенко має сенс звернути увагу на результати недавнього дослідження , присвяченого сучасним студентам - їх знання іноземних мов і бажанням навчатися за межами України .

 З новин суміжних держав можна відзначити готовність Microsoft передати алгоритми шифрування Skype службі держбезпеки Росії, яка згодом була спростована російським представництвом редмондской корпорації.

  

Новини

  

Практика

  

Теорія

 На завершення сьогоднішнього Дайджесту пропоную цікаву інфографіку , присвячену історії та розвитку електронної пошти.

 На цьому Дайджест тижня закінчено. В черговий раз закликаю всіх читачів брати участь у підборі матеріалів, користуючись чарівної кнопкою або спеціальним хештегом для твіттера # doudigest . Доброю вам погоди і ненудним тижні, до зустрічі в наступну п'ятницю!

 У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Sergii Maliarov ,Максим Ємельянов ,Дмитро Корабльов ,Ігор Кононученко .

 Дайджест виходить за підтримки« Майкрософт Україна ».

Опубліковано: 10/06/11 @ 06:22
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Зарплати в регіонах: Донецьк і Луганськ в аутсайдерах
Як з'являється архітектура BI-системи
Відступати нікуди: за нами - обнал
Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів
Джерела трафіку для фарм