CheapTop - швидко та дешево в топ!

CheapTop - швидко та дешево в топ! Або якісна та діюча розкрутка за адекватні кошти і навіть безкощтовно!

Вы розробили блог, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленнням, унікальным контентом, відмінною інформативністю та навігацією! Але, на жаль, це не привід що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в безодні Інтернету, серед безлічі інших, не менш привабливих веб-сайтів. Сайт потрібно просувати!

У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс:

Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний метод просування порталів

Пошукові системи вважаються головним джерелом трафіку для більшості сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-ресурсу в пошукових системах вважається основним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більше цільової аудиторії.

Величезне значення при формуванні видачі пошукових систем отримує фактор посилання ранжирування. Кількість сайтів, що посилаються можна збільшувати за допомогою обміну посиланнями, покупки посилань на тематичних ресурсах, а також за допомогою реєстрації в різних каталогах ресурсів.

Каталог ресурсів або каталог сайтів - це структурований набір посилань на веб-сайти з коротким їх описом.

Всі каталоги поділяються на такі групи:

- закриті каталоги - додавання веб-ресурсів в даний каталог може проводити тільки одна відповідальна особа;

- білі каталоги - при реєстрації ресурсу в каталозі можна не розміщувати на своєму веб-сайті зворотну посилання на каталог. При розміщенні посилання на такий каталог сторінка опису веб-сайту в каталозі займає високі позиції в порівнянні зі звичайними посиланнями;

- сірі каталоги - перед подачею заявки на додавання веб-ресурсу в такий каталог необхідно поставити зворотне посилання;

Необхідно додати, що, сьогодні, реєстрація в каталогах сайтів вважається одним з найбільш ефективних способів просування веб-сайту в пошукових системах і дозволяє залучити на нього багато відвідувачів. Це метод, який не несе небезпеки застосування до Вашого ресурсу штрафних санкцій з боку пошукачів. Звичайно, якщо реєстрація проводиться лише у "білих каталогах" ресурсів, які не вимагають зворотного посилання на себе.

Крім збільшення трафіку, реєстрація в каталогах сайтів необхідна також для збільшення показників "Індекс цитування" і "PageRank", які використовуються провідними пошуковими системами, як один з факторів ранжування посилань в результатах пошуку.

Наприклад, за допомогою ручної, автоматичної, а також напівавтоматичної реєстрації в каталогах сайтів новий сайт отримує одразу сотні, а то й тисячі прямих посилань, що є однією з основних умов для його успішного просування.

І хоча сам процес реєстрації досить простий, для цього використовуються спеціальні програмні інструменти, але для того, щоб зібрати актуальну базу каталогів, перевірити їх на видимість пошуковими системами, вибрати лише білі каталоги веб-ресурсів - завдання, для вирішення якої потрібно дуже багато часу, а також сил. Ось чому краще довірити реєстрацію в каталогах тим, хто професійно займається наданням таких послуг. Тоді можна буде розраховувати на максимальний ефект від реєстрації ресурсу, тобто одержання великої кількості врахованих пошукачами посилань.

Якщо є пряме посилання на ваш веб-сайт то користувачам легше його знайти. Крім того, враховуючи вузьку тематичність розділів або навіть цілих каталогів, в яких розміщено посилання на ресурс, трафік в значній своїй частині вважається цільовим, тобто найціннішим для вашого сайту.

Таким чином, реєстрація в каталогах веб-ресурсів сприяє просуванню ресурсу. Кожен каталог стане не тільки ефективним інструментом у справі розкрутки веб-сайту, але й принесе Вам багато користувачів.

Реєстрація в соцзакладках - відмінний інструмент розкручування сайтів

Створивши блог, про нього необхідно "заявити" привселюдно. І щоб його помітили пошукові машини, причому відразу, а не коли-небудь, Вам лише треба зареєструвати сайт в соціальних закладках!

Зараз соціальні закладки - це відмінна альтернатива всім відомому "Обраному". Практичність соцзакладок в тому, що створення, додавання закладок виконує людина, тобто вибір заснований не на "штучному розумі" пошукового робота, а на індивідуальних пристрастях користувача мережі.

Зберігши потрібну сторінку веб-ресурсу в соцзакладках, можна в будь-який час повернутися до неї, де б ви не були, не зважаючи на браузер, використовуваний системою. Головне мати доступ до мережі, все інше зробить за вас сам сервіс. Таким чином, будь ви хоч у відпустці, відрядженні, 3G з`єднає вас з всесвітньою павутиною.

Тому соціальні закладки вже використовуються мільйонами людей, а, значить, з кожною новою людиною зростає і ваш інтерес, так як у сервісу є багато переваг, які можуть надати незаперечну допомогу в розкручуванні вашого власного веб-сайту.

На даний момент соціальні закладки вважаються дуже потужним інструментом для отримання зворотних посилань і розкручування ресурсу. Але, додавати веб-ресурс в різні сервіси соціальних закладок вручну дуже складно, а встановлювати тулбари всіх сервісів - заняття не для людей зі слабкими нервами! Саме тому краще довірити реєстрацію в соціальних закладках тим, хто професійно займається виконанням даних послуг. Адже в цьому випадку можна буде розраховувати на максимальний ефект від реєстрації ресурсу.

Результатом реєстрації ресурсу в соціальних закладках ви отримаєте наступне:

- ви одразу отримаєте величезну кількість зворотних посилань на ваш ресурс;

- відвідуваність вашого ресурсу миттєво збільшиться;

- ваші посилання будуть проіндексовані пошуковими системами Яндекс і Google протягом декількох годин.

А також, реєстрація в соціальних закладках допоможе підняти показники "Індекс цитування" і "PageRank", які використовуються провідними пошуковими серверами, як один з критеріїв за ранжуванням посилань в результатах пошуку. У підсумку ваш сайт буде більш високо позиціонуватися в пошукових системах і з`явиться потік користувачів.

Враховуючи те, що використання соціальних ресурсів для просування сайтів - явище нове, це дуже позитивно позначається на просуванні саме таким методом. Природність надісланих посилань не викликає підозр, бо майданчики-донори мають великий авторитет у Google і Yandex. Замовивши цю послугу розкрутки, ви переконаєте пошукові машини в тому, що Ваш веб-ресурс неймовірно привабливий для користувачів!

Таким чином, слід відзначити, що з метою розкручування сайту і отримання трафіку реєстрація в соцзакладках є ефективним і оптимальним методом.

Коментування блогів - ефективний і успішний спосіб розкрутки сайтів

Як відомо, успіх будь-якого Інтернет - проекту полягає в його популярності, в якості, а також кількості посилань на нього. При цьому якщо веб-сайт відмінно висвітлює будь-яку тему, то читачі самі встановлюють на нього посилання на своїх особистих веб блогах, веб-сайтах, а також різних сервісах в Інтернеті. Але як бути тим, у кого новий веб-ресурс, чи тематика не дуже популярна, щоб відвідувачі заходили на нього юрбами?

Ось саме в цьому випадку справжні професіонали з просування інтернет ресурсів прийдуть вам на допомогу.

На даний момент, відмінну можливість поліпшити видимість інтернет ресурсу в пошукових системах і тим самим збільшити кількість відвідувачів ресурсу надає послуга - ручне коментування блогів. Посилання, залишені в коментарях блогів, актуальні і їх використання дає непогані результати при просуванні ресурсу. Просування ресурсів ручним коментуванням блогів все більше стає актуальним.

Ручне коментування блогів - це ефективної спосіб розкрутки сайтів. Якісне написання коментарів у веб блогах дає приголомшливий ефект. На відміну від не умільців, які роблять багато помилок в цьому виді розкрутки, професіонали підходять до такої справи відповідально. Тому коментування блогів потрібно довіряти справжнім професіоналам.

Сьогодні всі знають, що пошукові системи дуже люблять посилання з веб блогів. Після написання гарного якісного коментаря власник веб блогу, часто і відвідувачі з задоволенням відвідають і на ваш сайт, високо оцінять вашу інформованість у обговорювався питанні.

Професіонали здійснюють постинг до блогів вручну на перевірених, "живих" ресурсах, на яких посилання з коментарів доступні для індексації Яндексом.

Промо-матеріали

Переваги ручного коментування блогів наступні:

- коментування в релевантних блогах;

- перевірка веб блогів на якість (блог для людей, живий блог);

- невеликий трафік з добре відвідуваних веб блогів;

- вічне природне посилання на ваш ресурс;

- блоги відмінно індексуються пошуковими машинами. Посилання з коментаря на якісному веб блозі підвищує авторитет вашого веб-сайту;

- приріст калькості посилань, вплив на позиції у результатах пошукових систем, що важливо при розкручуванні веб-ресурсів;

- велика економія грошей, у порівнянні з офіційною покупкою посилання на блозі.

Таким чином, коментування блогів дасть вашому сайту хороший "поштовх" в очах пошуковиків, відмінний приріст посилальної маси і, як наслідок, збільшення "Індексу цитування".

Все це можна отримати і БЕЗКОШТОВНО!

У Вас є сайт / блог, але немає грошей / часу для його просування? У Вас є гроші, але Ви не хочете викидати їх на вітер? Ви хочете заробляти на Вашому сайті шляхом продажу посилань, але не бажаєте витрачати гроші на нарощування параметрів цитування? Ви просто хочете заробити на партнерській програмі, конвертуючи Ваших відвідувачів в гроші?

Тоді наша пропозиція для Вас!

Що ж, до справи! Ви хочете отримати реєстрацію в каталогах від визнаного лідера ринку реєстраційних послуг CheapTop ?
А на додаток ще й сабміт в сервіси соціальних закладок ?
До всього цього ще можливість заробляти!

Причому все це БЕЗКОШТОВНО

Тоді Вам сюди

Опубліковано: 11/06/11 @ 01:28
Розділ
seo Заробити Пошуковики Сервіси

Рекомендуємо:

Що таке landing page і для чого це потрібно?
Дайджест тижня, 10 червня
Зарплати в регіонах: Донецьк і Луганськ в аутсайдерах
Як з'являється архітектура BI-системи
Відступати нікуди: за нами - обнал