Як отримати трафік на ваш сайт вірусними методами

Вам не подобається термін "вірусний", оскільки він позначає те, що може завдати шкоди вашому комп'ютеру, але вірусний маркетинг виявився ефективним способом просування вашого сайту і продукту. Принципи вірусного маркетингу застосовують для поширення, наприклад, електронної книги для великої кількості людей з найменшими зусиллями з вашого боку.

Для неспеціаліста вірусний маркетинг - це як розповсюдження повідомлень з вуст у вуста. Ви також можете знайти свою схожість з мережевим маркетингом. Для того щоб він був справді на вірусний, продукт повинен бути універсальним і він повинен бути легко доступним для послідовників.

Інтернет-підприємці зазвичай використовують електронні книги і відео, щоб поширювати свої повідомлення. Вони спочатку передають їх своїм друзям і клієнтам, які можуть бути зацікавлені в продукті. Ці люди потім передають те ж повідомлення зазвичай по електронній пошті вже своїм абонентам і клієнтам. Цей процес триває, поки не досягне декількох тисяч або навіть мільйонів читачів. Таким чином, зацікавлені користувачі проходять через повідомлення та відвідують сайт, який і є основною метою вірусного маркетингу.

Ці вірусні книги можуть бути відправлені по електронній пошті або можуть бути розміщені на вашому сайті. Відвідувач має право завантажити книгу безкоштовно , оскільки вона містить корисну інформацію для нього. Ця електронна книга може містити партнерські посилання, які означають, що якщо він натискає на таке посилання, він переходить на сторінку продажу продукту і якщо відвідувач купує її, ви отримуєте комісію. Електронна книга може також містити посилання на сайт, якщо ви хочете в такий спосіб збільшувати кількість відвідувачів на ваш ресурс. Важливо зазначити, що користувачу завжди пропонується поширити книгу серед своїх друзів і клієнтів безкоштовно. Книга в довгостроковій перспективі має шанси на досягнення великої кількості цільових груп споживачів, якщо це зробить і наступний рівень читачів і розповсюдять її вже серед своїх клієнтів.

Про SEO і заробіток в мережі - можна писати багато і ні про що. А можна мало і по справі. Читайте цікаві SEOблогі.Также як засіб вірусного маркетингу застосовують відео файли. Відео було визнано більш ефективним у передачі повідомлень і його "заклик до дії" має кращі шанси, так як перетворене відео залишає краще вплив на аудиторію і є відносно пасивним процесом для користувача, щоб дивитися, ніж електронна книга, яку користувач повинен прочитати, щоб отримати повідомлення. Єдина проблема з відео файлами є те, що вони мають набагато більші розміри для скачування в порівнянні з книгою, і вони повинні бути більш загальними за своїм змістом.

Приклад вірусного відео - "Ми йдемо на винзавод"Застосовуйте активно для просування свого сайту або своїх продуктів вірусний маркетинг. За вірусним маркетингом стоїть майбутнє рекламного просування ресурсів, товарів або послуг. Створюйте книги, записуйте відео. Порівняно легко створити книгу самому . Не турбуйтеся з приводу розміру. Створіть електронну книгу з декількох сторінок. Покладіть посилання на відповідний сайт і поширюйте її за допомогою електронної пошти, блогів, форумів і соціальних мереж. І незабаром ви побачите результати у вигляді збільшення потоку цільових відвідувачів на свій сайт і підвищення продажів ваших товарів або послуг.

Хочете повернутися до матеріалу пізніше? Рекомендую додати його в закладки

А так-же,, щоб першими отримувати свіжі публікації!

Опубліковано: 17/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Пошуковики

Рекомендуємо:

CSS3 підтримка градієнта для всіх браузерів
Концерт Joe Bonamassa в Москві, 2010
Що таке umask і як встановити права на файл або директорію
Скільки коштує рекламний пост з п'яти слів, у вашому блозі? - Теммі! Для тебе, безкоштовно
Заповітна кнопка "БАБЛО"