Тепер і Яндекс підтримує rel = canonical

Duplicate ContentВсім привіт! Пошукова система Яндекс з кожним днем ??все більше і більше розвивається. Ті ж пошукові алгоритми, змінюються, мало не щотижня. Так от, нещодавно компанія Яндекс опублікувала новину про те, що їх Пошукова система тепер підтримує тег rel = canonical . На західному ринку пошукових систем цим тегом почали користуватися ще два роки тому. У Рунет ж він прийшов тільки зараз. Для тих, хто не знає, що це за тег, коротенько розповім.

Отже, тег rel = "canonical"призначений для того, щоб показати пошукової система, яка сторінка є канонічне, то тобто тієї, яка більш краща для індексації. Тег допоможе позбавиться від дубльованого контенту на вашому сайті, так як пошукач побачити, яка з усіх сторінок з ідентичним змістом є найбільш «корисною».

Яндекс поки що не дав відповіді на дуже багато питань за новим тегу, і деякі важливі теми поки що приховує. Наприклад, йдеться, що тег спрацює тільки в тому випадку, якщо обидві сторінки будуть мати однаковий зміст. Інші пошуковики, які використовують цей тег, враховують його навіть без подібності контента сторінок, тобто, для них не потрібно, щоб сторінки мали однаковий зміст.

З усіх вищенаведених фактів, можна зробити висновок, що на даний момент тег буде працювати дуже нестабільно. І можливо, що повноцінно він буде функціонувати тільки через деякий час. По суті, тег досить таки корисний, ось тільки поки що юзати його не дуже хочеться.

А що ви думаєте про новий теге Яндекса?

PS Про те, де смачніше поїсти в Москві або Пітері, про те, де знайти найближчий стейк хаус або караоке клуб, відшукати улюблену кухню (грецьку, наприклад) - про все про це можна прочитати на сайті Menu.Ru. Тільки для гурманів.

Читайте також:

Опубліковано: 13/06/11 @ 04:09
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Rotapost + Pr.Sape
Якісне просування статтями
Хочеш бути лідером - будь ним!
EPAM Systems збирається залучити до $ 100 млн. на IPO
Перший ДОП хакатонах: все було круто!