Бесіда Метта Катсу з Денні Саливанов про Панде 2.2

Бесіда між Денні Саливанов (IT-журналіст) і Меттом Катсу (думаю, у поданні не має потреби). 7 червня, конференція SMX advanced marketing.

---------

ДС: (Денні отримує тонни електронних листів від людей, які розповідають, що MFA сайти (сайти з контекстною рекламою) після введення Панди виграють в ранжируванні.)

МК: Хлопець в моїй команді працює над цим питанням. Зміни, які повинні допомогти, вже схвалені. Ми продовжуємо переробляти Панду. Зміна алгоритму відбулося для якісного пошуку, а не для того, щоб об'єднати веб-спам.

Ми звикли думати про світ, де якісний пошук і веб-спам були б розділені. Для веб-спаму існували ясні кордону, це добре працювало у Googlе протягом багатьох років. Але поза пошукової промисловості багато хто впевнений, що існує занадто багато низькоякісного матеріалу, забруднюючої результати пошуку. Панда була розроблена, щоб вирішити цю проблему.

ДС: Де ми тепер? Панда 2, Панда 2.1 ... ми в Панде 2.2?

МК: Є ще одна зміна в найближчому часі. Я не знаю, коли ми запустимо всі на міжнародному рівні, а не тільки англійською мовою.

ДС: (Панда працює з движком сайту. Денні запитує про керівництво по винятків.)

МК: Ми не робили жодних настанов з винятків. Cult of Mac (відомий «яблучний» блог, свого часу потрапив під фільтр Панди, але потім відновлений) можливо, був збентежений, тому що він почав отримувати все більше нового трафіку з блогів про це, але ми не робили ніяких винятків.

ДС: Вже достатньо змін, щоб деякі сайти відновилися? Або занадто рано?

МК: Загальне правило полягає в тому, щоб викотити зроблене і потім шукати додаткові сигнали, які допоможуть зрозуміти відмінності в діапазоні. Ми не зробили нічого, що завадило б позиціях. Ми повторно вирахували дані, які можуть вплинути на деякі сайти. Є одна зміна, яке могло б вплинути на сайти і повернути позиції.

ДС: Ви, хлопці, написали цей пост з 22-я питаннями. Але виглядає так, що навіть якщо ви це зробили, це ще не допомогло?

МК: Це допомогло перерахувати дані. (Метт продовжує - Панда 2.2 була схвалена, але її ще не «викотили ».)

ДС: (Читає питання аудиторії): Юзабіліті сайту розглядається як більш значимий фактор?

МК: Панда не націлена безпосередньо на юзабіліті, але це ключова частина сайту, яка подобається людям. Зверніть увагу, що це взято з практики, а не тому, що так сказав Google.

ДС: Є пропозиції для веб-сайтів, які засновані на тому, щоб ділитися інформацією, зображеннями; тобто, сайти, де користувачеві краще всього розмістити картинку і додати до неї трохи тексту. Це вважається контентом?

МК: Це не проблема. Flickr ж не має багато тексту, але він цінний для користувачів.

ДС: Давайте змінимо тему - як робота з Ларрі? (Мається на увазі вступ Ларрі Пейджа на посаду СЕО в квітні.)

МК: Він був пару тижнів назад і провів кілька годин з нами.

ДС: Що Ларрі говорить про пошук? Він допомагає вам?

МК: Ларрі класний, бо він довго працював з пошуком. Він довіряє нам, але в той же час продовжує слати нам огидні запити.

ДС: Наприклад?

МК: Думаю, я можу це розповісти ... .. він послав нам запит «теплий манго». Ми не не зрозуміли, що йому потрібно. Це якась група? Він дав нам більше інформації - виявилося, люди задаються питанням, чому манго зігріваються в коробках.

Тепер час для оголошень (Метт розповідає про новий тег Google для захисту контенту: rel = autor).

ДС: Це специфіка Google.

МК: Так, ми вирішили підтримувати цей тег.

(Денні запитує про авторство при переміщенні з одного сайту на інший.)

МК: Будемо сподіватися на це.

ДС: Тобто, у вас може бути концепція авторського ранжирування.

МК: Це поки обговорюється. Концепція полягає в тому, що якщо автор достовірний, чому має значення, на якому сайті з'являється стаття?

Я пропустив питання про Schema.org.

ДС: (питання про аудиторію), Що Ви робите, щоб дозволити видавцям дізнатися про блокування сайту? І як щодо того, щоб повідомити нам позитивні ефекти кнопки +1?

МК: (Пояснює різні способи, якими можуть бути заблоковані сайти.) Друга версія Панди дійсно використовує зібрані дані від заблокованих сайтів, але тільки тоді, коли ми дійсно впевнені. Ми нормально ставимося до того, щоб давати статистику блокувань, в цьому немає нічого страшного, і ви можете це дивитися. Ми не поспішаємо давати метрики про це, але метрика по +1 буде найближчим часом.

ДС: Дані з блокування могли б бути корисними, якщо Ви показуєте їх на рівні сторінки.

МК: Зазвичай ми давали три оповіщення про блокування, але потім вирішили, що це дуже трудомістким. Таким чином, ці два варіанти більш прості.

Я пропустив питання про нумерацію сторінок - все одно Метт послався на свою колегу і відповідь не було наведено.

ДС: (Задає питання про Ajax і клоакінг).

МК: Якщо Ви дотримуєтеся стандартного вбудовування Ajax, все повинно бути добре. Але якщо зловживаєте - тоді погано. Користуйтеся сторінками, коли це потрібно користувачам, і не користуйтеся Ajax тільки, тому що це круто.

ДС: Як це - відчувати себе Аланом Грінспеном від Google, чиї слова можуть обрушити економіку? Давайте відверто.

МК: (Метт хитає головою, він не любить це питання. Аудиторія регоче.) Я думаю, це ненормально, коли люди вважають щось правильним «тому що Метт сказав». В аудиторії багато наших хлопців -

ДС: Підніміть руки!

МК: (сміючись) немає, немає, - ми хочемо, щоб вони могли відвідати виставкові стенди і попитати: хлопці, як ви купуєте посилання? (Аудиторія лягла.)

ДС: (Питання про Панде).

МК: Якщо ми думаємо, що у вас (вашого сайту) висока якість, Панда надасть менший вплив. Якщо ви дійсно експерт, а інших немає такого ж хорошого контенту, то навіть якщо ви постраждали від Панди, сторінки можуть спокійно ранжируватися.

ДС: (Час викриттів) Запитує про фактори ранжирування SEOmoz, які показали зв'язок між Share Facebook і ранжируванням Google.

МК: Це хороший приклад того, чому взаємозв'язок не є причинного, тому що Google не отримує дані по Share від Facebook, вони для нас заблоковані. Ми можемо бачити сторінку фана, але ми не бачимо, що він додає.

ДС: Можливо, це просто хороший контент.

МК: Точно. Це означає, що контент хороший, і ви можете отримати більше посилань.

Метт додає, що магазину JC Penney не повернули рейтинги, тому що він додав собі багато посилань. edu за допомогою оголошень про роботу (натяк на історію з чорним seo, завдяки якому американський рітейлер за допомогою масової розсилки по різних каталогах опинився в топі). Google не підштовхує через TLD (домен верхнього рівня). Gov ілі.edu. Ці домени, як правило, отримують багато якісних посилань.

Я пропустив питання про мультіваріатівном тестуванні сайтів і ранжируванні звітів.

ДС: Питання про Панде - здається, все зосереджується на поліпшенні контенту і зменшенні кількості оголошень. Ви витрачаєте більше грошей на контент і менше заробляєте на рекламах. Це вб'є інтернет?

МК: Я думаю, що краще за все те, що допомагає інтернету процвітати. Якщо ви рерайт контент або пишете щось неякісне, для інтернету це погано. Сьогодні я часто чую на багатьох конференціях, як люди говорять про створення якісного матеріалу для користувачів.

(На завершення Денні Салліван дякує Метта і дарує йому величезну іграшку-панду, щоб той забрав її до Google.)

PS Оригінал бесіди. Зображення чесно вкрав звідти (сподіваюся, Панда нас не заблокує). Цегли за переклад традиційно кидати в мене.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 13/06/11 @ 04:19
Розділ Безпека Блоги

Рекомендуємо:

Конференція Яндекса «Новий маркетинг і змішання реальності»
Новий конкурс від webeffector "Просування неминуче" на $ 6000
Тепер і Яндекс підтримує rel = canonical
Rotapost + Pr.Sape
Якісне просування статтями