Мозковий штурм в блогінгу

Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу мозкового штурму в блогінгу.

Мозговой штурм у блоггінге

Говорячи простими словами, мозковий штурм (brainstorming) - це коли ви сідаєте за комп'ютер, відкладаєте всі сторонні справи та зосереджуєтесь на тому, щоб придумати щось нове і цікаве, наприклад, для оприлюднення на своєму блозі.

Не секрет, що у більшості блогерів бувають моменти, коли спостерігається дефіцит ідей для постів. Час для написання статей є, бажання теж, а ось ідеї про те, що написати, немає.

Ваш покірний слуга не є винятком. У мене теж буває, що я сідаю писати статтю і починаю думати, про що б написати. Я з такою напастю навчився боротися, і моментів, коли я не знаю, про що написати пост, у мене стає все менше і менше.

Поступово я виробив свою схему мозкового штурму, яку успішно застосовую при веденні shakin.ru. Зараз я поділюся своїми напрацюваннями з вами.

Тепер за законом жанру я повинен скромно промимрити щось на кшталт "Сподіваюся, кому-небудь з вас мої поради стануть в нагоді". Але я відкину помилкову скромність і скажу, що моя схема мозкового штурму в мене добре себе зарекомендувала і напевно деякі моменти в ній вам будуть корисні.

Але спочатку потрібно підготуватися до мозкового штурму, щоб раптово наступила мозкова буря не застала вас зненацька.

Перше, що потрібно усвідомити - мозковий штурм може бути як підготовленим (коли ви сідаєте комп'ютер і починаєте вигадувати ідеї), так і раптовим (коли цікаві ідеї раптово вас відвідують і протягом декількох хвилин їх обмірковуєте і розвиваєте). Така собі короткострокова мозкова бурька.

Друге - будь-яку цікаву ідею потрібно кудись записувати. Не покладайтеся на пам'ять, все не запам'ятати. Для записів ідей я користуюся звичайним паперовим блокнотом (на випадок, якщо на момент появи ідеї я не перебуваю за комп'ютером) і Google Tasks ("Завдання", це така опція, яка є в будь-якому ящику Gmail в лівій колонці). Ось пункт Google Tasks в моєму Gmail (щоб він з'явився, потрібно розгорнути пункт Mail (Пошта), за замовчуванням він прихований):

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:27
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Бесіда Метта Катсу з Денні Саливанов про Панде 2.2
Конференція Яндекса «Новий маркетинг і змішання реальності»
Новий конкурс від webeffector "Просування неминуче" на $ 6000
Тепер і Яндекс підтримує rel = canonical
Rotapost + Pr.Sape