Просування під Google з сервісом ROOKEE

Наприкінці квітня я анонсував матеріал про сервіс rookee: Просування під Google: ROOKEE зробили це першими! і сьогодні хотів би розібрати, що ж у мене в підсумку вийшло.

Просування під Google з сервісом ROOKEE

Однією з позитивних фішок, які мені вдалося помітити в сервісі rookee , так це те, що при зміні топ 3 на топ 1 бюджет не збільшується для деяких запитів. Не на всіх запитах, звичайно ж такий метод вийде, але на нч запитах цілком реальна коригування.

Один з не складних запитів під Україною і регіон Київ система прорахувала в 50 рублів під Google і 106 рублів під Яндекс. З урахуванням того, що в Україну більш популярним є Google і він дає більше трафіку, ніж яндекс, і в підсумку ціна на просування дешевше ніж в Яндексі. Так що цілком варто користуватися сервісом автоматичного просування rookee під Google.

цена на просування в ROOKEE під Google і Яндексе

Мені дуже сподобалися підказки (що робить систему більш дружньою). Наприклад, з тим що регіон не визначено. Після таких підказок цілком очевидним є той факт, що просувати даний сайт під цей регіон може й не вийти.

регіон НЕ прісвоен

Але в даному випадки мені було цікаво, як руки поведуться з пошуковою системою Google і можу сказати, що результати порадували. Мною були обрані кілька запитів для просування під Google, і сервіс автоматичного просування ROOKEE себе відмінно показав у цьому напрямку і я отримав за потрібне мені ключовими словами топові позиції в пошуковій системі Google.

Для тих, кому потрібен чіткий топ в пошуковій системі Google, але хто ще не скористався сервісом ROOKEE , раджу це зробити. Приємно те, що ви відразу бачите бюджет, який знадобитися для автоматичного просування і Вам потрібно буде тільки вчасно поповнювати рахунок. Що б не забути про поповнення балансу рекомендую вказати реальний мобільний номер на який будуть приходити смс повідомлення, коли Ваш баланс буде закінчуватися.

Так само хочу відзначити, що якщо ви збираєтеся користуватися платіжною системою РОБОКАССА, то комісія складе 5%. Для тих, хто оплачує за допомогою безготівкового розрахунку або через систему Webmoney дана комісія відсутня.

Успішного Вам просування і вдалого топа з сервісом автоматичного просування ROOKEE !!!

PS Для тих, хто всерйоз зацікавився сервісом ROOKEE буде цікаво прочитати про марафон від Rookee.ru: запускаємо проект на блозі serp.by.

Днями стартував новий конкурс Просування неминуче у якому потрібно просувати сайт під Google. Напевно, хто скористається алгоритмами автоматичного просування ROOKEE отримає топові позиції і гарні місця в конкурсі.

Опубліковано: 15/06/11 @ 07:24
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси

Рекомендуємо:

Новинка від Google: +1!
Чи варто купувати інфопродукт?
Як дорвейщики можуть використовувати пошукові підказки
Технічний борг або Право на вибір
Мозковий штурм в блогінгу