Віталій Черевко на радіо «Медіаняня»

Сьогодні керівник Авеб Віталій Черевко виступить в програмі «За лаштунками інтернету» на інтернет-радіо «МедіаНяня». Радимо послухати всім небайдужим до інтернет-маркетингу - це буде інформація з «перших рук».

Анонс:

SEO-компаній в Україні вистачає, але небагатьом з них вдається пробратися у вищий ешелон інтернет-бізнесу і втриматися там.

Успіх залежить від багатьох факторів: удачі, працьовитості, правильного стратегічного планування, старанності і методів роботи. Саме методи відрізняють надійну компанію від недобросовісної і, або допомагають закріпитися на ринку, або змушують шукати нові місця і способи заробітку.

Гість наступного випуску «За лаштунками Інернет», Віталій Черевко, об'єднав всі вищеназвані фактори успіху. Компанія Aweb, заснована ним, займає 2-е місце в рейтингу 100 кращих seo-компаній Рунета по Україна. У спектр її робіт входить не тільки «чисте» seo, але й повний аудит сайтів - від маркетингової стратегії до технічних моментів. Про рецепти «лікування» і поліпшення сайтів і розповість Віталій у нашій програмі.

Слухайте нас у середу, 15-го червня о 20:10 з повтором о 23:30 .

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 15/06/11 @ 09:46
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Просування під Google з сервісом ROOKEE
Новинка від Google: +1!
Чи варто купувати інфопродукт?
Як дорвейщики можуть використовувати пошукові підказки
Технічний борг або Право на вибір