Як я працював далекобійником в Америці - частина 4

Дорогі друзі, сьогодні я продовжу написання своїх спогадів про те, як я був далекобійником в Америці. Це наскільки велика тема, що я можу розповідати про це дуже багато, тим більше, що мені це дуже подобається.

Я з траків в Скелястих горах, штат Колорадо:

Как я працював далекобійником в Америці-частина 4

Короткий зміст попередніх серій. Я працював без права на роботу, побував в 45 штатах США, в Мексиці і Канаді, їздив на величезній вантажівці Freightliner Century з 18 колесами, 10 передачами і з мотором потужністю 500 к.с. і обсягом 12,7 літра. Все, що потрібно для гострих відчуттів!

Сьогоднішня розповідь буде присвячений одному з рейсів, який мені запам'ятався назавжди. Я віз 26 тонн замороженої курки з Арканзасу в південну частину Каліфорнії, на кордон з Мексикою.

День, коли я вперше зустрів величезні кактуси в штаті Нью Мексико, був одним з найщасливіших з мого життя. Завжди мріяв їх побачити в природі. Коли я підійшов до кактуса і захотів його помацати, то побачив, що поверхня у нього настільки тверда, що нагадує дерева:

Кактуси в Нью Мексіко

Завантаження було недалеко від міста Хоуп, де народився колишній президент США Білл Клінтон. Там знаходиться величезний пріцекомбінат. Мені запам'ятався якийсь неприємний запах, який відчувався всюди навколо комбінату, і велика брудна стоянка для вантажівок, що в Америці досить рідко зустрічається.

речі, Арканзас, на мій погляд, займає перше місце в США по поганих дорогах. Він там дуже схожі на наші. Хоча їх активно ремонтували, і, можливо, ситуація вже змінилася.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:14
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Нові сервіси Google: голосовий пошук, пошук зображеннями, нові опції мобільного пошуку
Віталій Черевко на радіо «Медіаняня»
Просування під Google з сервісом ROOKEE
Новинка від Google: +1!
Чи варто купувати інфопродукт?