Дайджест тижня, 17 червня

Добрий день, шановні читачі.

Минулої п'ятниці, через кілька годин після виходу Дайджесту, президент України підписав зміни до Податкового кодексу, які передбачають повернення ПДВ для послуг з розробки й тестування ПЗ, обробці даних, консультацій з питань інформатизації та т.п.

А вчора комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти було розглянуто законопроект про давно обіцяних вітчизняної ІТ-галузі «податкові канікули» для профільних компаній; підсумком стало повернення законопроекту на доопрацювання з« несуттєвими зауваженнями ». Таким чином, вірогідність прийняття закону до того, як Рада піде на канікули, стає зникаюче малою.

Для тих, хто цікавиться вітчизняною освітою, - зведена таблиця кращих вузів України за результатами ЗНО.

Завершити перший розділ можна матеріалами чергового спільного дослідження PwC, Світового банку та IFC , присвяченого легкістю сплати податків в різних країнах. Україна посіла 181 місце з 183.

Новини

Практика

Теорія

На цьому наш сьогоднішній Дайджест оголошується завершеним. Не забувайте про Календарі подій та чарівної кнопці , вдалих вам вихідних та цікавою тижня. До зустрічі в наступну п'ятницю!

У підготовці випуску брали участь: Сергій Волошин , Руслан Шевченко . Дайджест виходить за підтримки «Майкрософт Україна».

Опубліковано: 17/06/11 @ 07:24
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Ефективні способи просування англомовного блога
Скандинавський аукціон Gagen. Безкоштовні pin коди, пакет на 5 ставок в подарунок.
$ 50 від американців за російський пошук по німецькій статті в польському журналі з французьким прононсом та англійськими корінням.
Перший ДОП Хакатон: все було круто!
Про оцінки та календар - метод аналогій і зриме уявлення