Чи потрібен сайтам редизайн

Дорогі друзі, сьогодні я хочу поговорити про необхідність редизайну сайтів.

Нужен чи сайтам редізайн

Редизайн - це зміна дизайну. Редизайн роблять багато власників сайтів та блогів. При цьому можна зустріти багато інтернет ресурсів, зовнішній вигляд яких не змінюється роками. Серед тих і інших є популярні й відвідувані сайти.

У редизайну є свої плюси і мінуси. Спочатку я перерахую плюси.

Поліпшення функціональності і зручності для відвідувачів

Якщо оновлений дизайн сайту зроблений вдало, то поліпшується зручність сайту для користувачів (юзабіліті). Стає зручніше і зрозуміліше навігація, внаслідок чого відвідувачі можуть без зусиль знайти цікаву для них інформацію, що позитивно позначається на кількості переглядів сторінок і часу проведеному на сайті, в результаті чого зростає продаж товарів або послуг (якщо сайт комерційної спрямованості).

Я вважаю, що якщо робити редизайн, то потрібно обов'язково прислухатися до побажань відвідувачів свого сайту. Зрештою, сайт створюється для відвідувачів, і їх думку потрібно враховувати обов'язково.

Найкращий спосіб дізнатися думку відвідувачів, на мій погляд, це зробити опитування на своєму сайті. Ви можете подивитися мій відеоурок Робимо форму опитування відвідувачів сайту за 5 хвилин .

Опубліковано: 21/06/11 @ 09:05
Розділ web дизайн Блоги

Рекомендуємо:

Чи потрібен сайтам редизайн
Ейчар-дівчатка: теорія і практика походження
Про описи вакансій
25 - 26 червня, Одеса - ДОУ Хакатон - Одеса!
9 - 10 липня, Львів - ДОУ Хакатон Львів