Не потрібно скупитися!

Жлоб!Всім привіт! Як тільки новачок приходить в інтернет, і відразу ж хоче тут заробити, створивши свій сайт, у нього відразу ж з'являється проблема - нестача грошей . Природно, такій людині просто нікуди діватися, і доводиться робити все самому. Починаючи від дизайну, і закінчуючи просуванням. Але є інший тип людей, у яких є достатньо грошей, щоб замовити щось у професіоналів, але вони шкодують свої гроші. Через таку жадібності, ви самі потім будете шкодувати, що не заплатили, а спробували зробити своїми силами.

Не буду сперечатися, що якщо можна зробити щось самостійно, і на це є час, то не потрібно віддавати роботу фрілансерам. Але якщо ви вперше стикаєтеся з подібним завданням, і ваш проект - це СДЛ, то краще заплатите, але отримаєте гідний результат.

До написання цієї статті мене підштовхнуло те, що один мій, дуже перспективний проект прожив дуже мало, через те, що я вирішив поскупитися і не заплатити за деякі послуги. При цьому, мій гаманець яндекс гроші не був порожній. Я усвідомив, що якщо б я раніше заплатив, зараз би мав непоганий дохід з цього проекту. Але на жаль, так не сталося. Я поскупився, і в підсумку, втратив дуже багато.

Цією статтею, я хотів би сказати - якщо бюджет дозволяє, не скупіться, а витрачайте його. Все одно, в результаті, ви відіб'єте все сповна.

Наостанок, хотів би запитати, чи бували у вас випадки, коли через жадібність ви потім втрачали ще більше грошей? Або доводилося втрачати дорогоцінний час? Цікаво буде почитати про це в коментарях.

Опубліковано: 20/06/11 @ 01:20
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress
Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress
25 червня, Київ - Ciklum Web Saturday
Чи потрібен сайтам редизайн
Чи потрібен сайтам редизайн