Від чого залежить, чи попливе сайт?

Полетів!З кожним днем ??з'являється все більше і більше різних інтернет проектів. Сюди можна віднести як великі стартапи, з багатомільйонними бюджетами, так і сайти звичайних манимейкеров, які хочуть заробити в інтернеті. Половина з цих проектів через місяць-другий отримують пузомірки, більшу відвідуваність, а їх власники - свої гроші. Але є інша половина проектів - це ті сайти, які через 1-2 місяці просто забуваються своїми творцями, так як вони не дають їм нічого. Трафік не росте, працювати над пузомеркі не хочеться, а заробляти взагалі, не виходить. З чим же це пов'язано, що одні проекти вистрілюють, а одні вмирають? Ось про це ми сьогодні поговоримо.

Можна виділити два основних пункти, через які проекти стріляють, або ж навпаки - дохнуть. Перше - це ніша проекту, а друге - це концепція просування вашого проекту. Давайте, розберемо ці два пункти окремо.

1. Ніша . Від ніші залежить все. Ідеальна ніша - це та ніша, в яке є величезна кількість трафіку, великі можливості в плані монетизації, а також практично відсутні конкуренти. Якщо хоча б один з цих пунктів не врахувати, ваш проект може здохнути вже через місяць після старту, інакше ви не побачите бажаних результатів. У деяких випадках, однак, багато трафіку не обов'язково, а важлива цільова група, інакше ті ж сео блоги давно загнулася. Більш докладно про ніші я розповідав в статті «Які фактори враховувати при виборі тематики сайту » . Там ви більш докладно зможете прочитати про те, на що звернути увагу при виборі ніші.

2. Концепція . Як правило, перед створенням якого-небудь проекту, створюється концепція цього проекту, за якою потрібно буде крокувати, щоб розвинути сайт до бажаних результатів. Досвідчені оптимізатори легко складуть хороший план, завдяки якому сайт швидко отримає відвідуваність і пузомірки. А ось у початківців з цим можуть виникнути проблеми. Буває, що витрачаєш багато грошей на проект, а результатів немає взагалі. Тому, в концепцію проекту потрібно вписати всі деталі. Працювати над проектом потрібно дотримуючись раніше створений план, щоб навіть у разі відсутності результату, ви знали, що потрібно робити далі.

І найголовніше, чому деякі проекти отримують результат, а деякі ні - це тому, що ви не вкладаєте в свій проект . Якщо ви хочете створити хороший сайт, потрібно постійно бути присутнім при його розвитку. Слідкувати треба за абсолютно всіма деталями. Починаючи від контенту, і закінчуючи якістю покупних посилань. Загалом, намагайтеся робити хороші проекти, і вони обов'язково вистрілять.

Опубліковано: 18/06/11 @ 03:49
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Не потрібно скупитися!
Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress
Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress
25 червня, Київ - Ciklum Web Saturday
Чи потрібен сайтам редизайн