Про новинних сайтах

Новинні сайтиВітаю! Загалом, вийшло так, що я потрапив в третій етап конкурсу від SAPE і Webmasters . У Pr.Sapeя не потрапив, але в саму біржу потрапив. До цього, у мене ніколи не було новинних сайтів, і я поняття не мав, як монетизувати і власне, створювати такі сайти. Після конкурсу, я зрозумів, що новинні сайти - це досить таки прибуткова ніша. Відвідуваність на таких сайтах підняти не складе труднощів, а контент коштує копійки. Звичайно, якщо знайти потрібну людину. Я наприклад, знайшов людину, яка рерайт новини для мого новинного сайту всього за 50 баксів на місяць. Але при цьому я щодня отримую по 6 новин (!) Для кожної рубрики сайту. Не повірите, але якістю рерайта я цілком задоволений. Зараз майже всі сторінки сайту знаходяться в індексі пошукових систем.

Що з приводу монетизації, то тут все просто. Після того як проведена необхідна seo оптимізація та набрано необхідну кількість контенту основними видами доходу стають продаж посилань і контекстна реклама. Якщо цифри на лічильниках будуть дуже великими, можна зайнятися пошуком прямих рекламодавців. Трафік, в основному, можна збирати з соціальних мереж. Наприклад, новинні соціалки можуть приносити по 1-5к переходів на добу. З деяких соціалок, навіть більше. Плюс ще, Фейсбук, ВКонтакте і твіттер. Загалом, з трафіком проблем не повинно бути. Пузомеркі - теж не питання. На тому ж newslandможна підняти мінімальні пузомірки без особливих зусиль. Якщо є можливість, можна і вічних посилань прикупити.

Якби у мене був час, щоб нормально прийняти участь в сапоконкурсе, мій новостнік вже приносив би мені гроші. Але поки що часу працювати з цим немає. Але найголовніше, що я побачив перспективу в новинних сайтах і зрозумів, що це взагалі таке.

Чи є у когось з читачів Ctrl + C свій новинний сайт? А можливо хтось брав участь в сапоконкурсе?

Опубліковано: 17/06/11 @ 07:27
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Копірайтинг - найпростіший спосіб заробити в інтернеті з нуля
Від чого залежить, чи попливе сайт?
Не потрібно скупитися!
Google попереджає вебмайстрів про застарілий WordPress
Як показати PDF, Word, Excel, PowerPoint в WordPress