Метод «судової експертизи» в підборі ключових слів

Щоб потрапити в топ Google з конкурентними ключовими словами, потрібно проробити чимало роботи. Чи існують менш конкурентоспроможні ключевики, які теж привертають трафік і конверсію? Знайомимося з методом «судової експертизи» та програмою WordTracker.

Досить цікавий спосіб описав Джонатан Аллен (директор Search Engine Watch) на конференції в Торонто. За його словами, при підборі ключових слів слід насамперед звернути увагу на поведінку користувачів, щоб дізнатися - чого користувач намагається досягти.

Що він робить в інтернеті? Яке в нього конкретне намір? У Google намагалися зрозуміти це протягом довгого часу, і з роками у них виходить все краще.

Це не спосіб добитися більшого успіху з конкурентними словами, за які багато змагаються. Швидше, з розумінням користувача мотивів сеошники можуть оптимізувати сайти для обслуговування потреб споживача в тих областях, які пов'язані між собою, але які набагато менш конкурентні, ніж більшість ключових слів, спершу приходять на розум для тієї чи іншої галузі.

Якщо ви не новачок в SEO - напевно це здасться вам іншим способом використання long tail-в . Але замість того, щоб оптимізувати довгі і специфічні фрази, ми спробуємо використовувати аналіз певних видів слів в WordTracker (прим.: - програма платна, але можна спробувати trial на 7 днів) - слів, які вказують на користувальницьке дію.

Аллен відзначає, що починати потрібно з таких слів, як «порівняння», «огляд», «вчитися», «вивчення», «статистика», «рідко», «знаходити »,« знижка »,« оптовий »,« зразок »,« карта »,« поставка »,« поставки »,« старі »,« нові »,« оцінка »,« рецепти »- все, що має на увазі дію користувача, але не прямим способом.

Чому ці слова? Вони вказують на намір купити якийсь продукт чи послугу. Тут сеошник може використовувати WordTracker, щоб отримати гарний великий список релевантних пошукових фраз, їх обсяги, індекси ефективності ключового слова та IAAT (сайти з цим ключовим словом в анкорі і заголовку).

Як тільки ви зібрали цю інформацію - ви знаєте, що фактично шукають люди, які намагаються щось купити або чогось досягти в інтернеті, їх поведінки і наміри. «Сортуємо список за зменьшенням за допомогою KEI, і у нас буде список неконкурентних або мінімально конкурентних пошукових фраз», говорить Аллен.

«Поведінка або намір не обов'язково очевидні. Не чекайте, що це вистрибне на вас з екрану; будьте готові трохи подумати. "

Аллен навів приклад частих пошуків, пов'язаних з «дорогою» у певних ключових фразах, на кшталт: «наскільки дорогий будинок я можу собі дозволити». Люди хочуть знати, який будинок вони можуть купити з урахуванням їх заробітної плати.

Якщо ви агент з нерухомості, і ви хочете використовувати «судову експертизу» в своїх інтересах, ви можете написати статтю про предмет з деякими емпіричними правилами. Ви можете зробити навіть цілий ряд статей, які пояснюють, на що дивляться банки та іпотечні брокери, приймаючи рішення про позику.

Якщо ви знаєте якогось програміста, ви можете зробити онлайн-калькулятор, який відповідає на питання користувача, після того, як він вибере потрібне йому з декількох випадаючих списків (зарплата, борг і все інше, що може бути актуальним).

«Судова експертиза» може дивовижним чином допомогти в просуванні сайту. Для прикладу можна навести ресурс, відвідуваність якого виросла з 4000 до 40000 тис. на місяць.

Після аналізу з'ясувалося, що велика кількість користувачів вводять фразу «Де я можу знайти номер VIN на моїй машині»? Тоді оптимізатор розробив 18 сторінок, де відповів на це питання з урахуванням різних марок автомобілів і розмістив оголошення свого клієнта на кожній сторінці.

Зростання трафіку доводить, що люди добре запам'ятовують тих, хто допомагає їм. Це також допомагає не забувати, що за кожним пошуковим запитом стоїть якась проблема.

«Судова експертиза» визнає, що користувачі намагаються зробити якусь дію, і коли ви, як сеошник, знаєте - яке, ви можете допомогти користувачеві його отримати, до вашої взаємної вигоди.

За матеріалами seochat.com.

is a post from: Aweb-Blog

Опубліковано: 22/06/11 @ 02:07
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Рамблер почав використовувати технології Яндекса
Інтерв'ю з Гроховський: як рабочесть посилання залежить від типу запиту і який інфопродукт може коштувати 30к рублів!
Silicon Valley HOWTO: networking and getting things done
Бесіда Метта Катсу з Денні Салівану про Панде 2.2
Яндекс Маркет для підприємців. Інтерв'ю з Галиною Вітюк, керівником групи по роботі з інтернет-магазинами, компанія «Яндекс.Україна»