Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 1

Дорогі друзі, представляю вашій увазі свою нову схему просування сайтів - "Кіготь тигра".

Коготь тигра-моя схема просування сайтов. Частина 1

Image: Gig @ PolarGFX

З часу публікації моїх попередніх схем просування Укус дракона та Поцілунок павука минуло багато часу, і частина інформації застаріла, частину потрібно коригувати, а також з'явилися нові напрямки, які обов'язково потрібно використовувати для залучення цільових відвідувачів і повноцінного розвитку свого інтернет ресурсу.

Назва «Кіготь тигра» я дав цій схемі просування сайтів тому, що мені дуже подобається кунг-фу і я в юності мріяв втекти до монастиря Шаолінь, щоб навчитися цьому бойовому мистецтву. Ну а раз я нікуди не втік, то приступимо.

Передбачаю запитання: «А чому так повільно? Я хочу розкрутити сайт швидко, я не хочу чекати! »

Я прихильник того, щоб просування сайтів було безпечним. Я описав ту схему, за якою сам просуваю сайти. Цей темп просування сайтів безпечний, тому що сайт буде розвиватися поступово, за відпрацьованою і випробуваної часом схемою, яка себе добре зарекомендувала.

До молодих сайтам пошуковики ставляться з недовірою і не поспішають виводити їх в результати пошуку і давати їм відвідувачів. Це логічно і виправдано - серед молодих сайтів можуть бути неякісні ресурси, які зроблені виключно для заробітку і не несуть ніякої користі користувачам.

Пошуковики прекрасно знають, що в перший час на молодий сайт практично ніхто не буде ставити посилання. Якщо у нового ресурсу починають активно з'являтися сотні і тисячі зовнішніх посилань, то це викликає підозру і на сайт накладається фільтр.

Слід зазначити, що всі молоді сайти отже перебувають у так званій «пісочниці». Це фільтр, дія якого не дозволяє новим сайтам потрапити в топ по більш-менш конкурентною пошуковим запитам.

Різке збільшення числа зовнішніх посилань для молодого сайту лише погіршує ситуацію і дає прямо протилежний ефект - замість того, щоб позиції сайту росли, спостерігається їх зниження, часткове або повне випадання просуваються запитів з видачі та інші проблеми.

В інтернеті свої закони, і їх потрібно враховувати при просуванні сайтів, тому я раджу не поспішати і просувати сайт поступово. Ніщо так не губить сайти, як слово «терміново».

Сьогоднішню статтю я присвячую першого етапу розвитку сайту.

Дитинство сайту (1-3 місяці)

Головне на цьому періоді - наповнити сайт початковими матеріалами і прискорити його індексацію.

Опубліковано: 23/06/11 @ 08:26
Розділ Різне

Рекомендуємо:

Метод «судової експертизи» в підборі ключових слів
Рамблер почав використовувати технології Яндекса
Інтерв'ю з Гроховський: як рабочесть посилання залежить від типу запиту і який інфопродукт може коштувати 30к рублів!
Silicon Valley HOWTO: networking and getting things done
Бесіда Метта Катсу з Денні Салівану про Панде 2.2