Дрібний фріланс як ще один спосіб заробити початковий капітал

ФрилансНайпростіший спосіб заробити початковий капітал в інтернеті - це копірайтинг. Я про це вже говорив . Але що, якщо навичок написання текстів - ні, а вчити всі тонкощі російської мови не особливо хочеться? У такому випадку, я бачу ще один непоганий, але менш ефективний спосіб заробити в інтернеті з нуля. Цей спосіб - дрібний фріланс. Тобто я б порадив людям, які не можуть або не хочуть починати заробляти на написанні текстів, надавати послуги, які може виконати кожен. Наприклад, встановлення та налаштування CMS, правка шаблонів під CMS і різна брудна робота, яку тільки можна знайти.

Думаю, встановити CMS зможе будь-яка людина. Навіть якщо ви не вмієте робити це, навчитися ставити CMS досить просто. Зараз є купа відеоуроків з цього приводу, так що це не біда. Якщо є можливість і бажання, можете заглибитися у вивчення якої-небудь CMS, а потім вже надавайте певний набір послуг за цим движку. Наприклад, зараз часто можна побачити, як фрілансери пропонують послугу «Блог з нуля». Вони купують домен та хостинг, ставлять WordPress, або якийсь інший движок, після чого роблять повну настройку блогу за бажанням замовника, ну і ставлять паблік шаблон і стандартний набір плагінів. Такий ось набір послуг пропонують за досить високими цінами, незважаючи на те, що весь цей процес займе у виконавця не більше години. Не потрібно шукати занадто трудомісткий нішу, як наприклад, просування корпоративного сайту , хороші гроші іноді лежать десь на поверхні.

Якщо є початкові знання в області HTML/CSS, можете пропонувати правку паблік шаблонів. Також, можете навчитися робити шаблони під популярні дорвеї і потім продавати їх, або ж шукати замовників, які замовлять у вас шаблон. Це робиться досить просто. Головне - це знати HTML і CSS на початковому рівні. Причому, CSS зовсім не обов'язково, так як я і сам рідко лізу в CSS-код.

Якщо ще подумати, можна знайти багато подібних способів, заробити в інтернеті. Основна проблема подібних послуг у тому, що знайти клієнтів буде дуже важко. Зате, якщо ви знайдете таких, у вас відразу з'явитися шанс отримати нормальні початкові гроші, щоб зайнятися створенням сайтів. Самі подумайте, на копірайтингу 1 долар за 1000 символів. Щоб отримати 30 доларів, потрібно написати 30 000 символів унікального тексту. На це піде, як мінімум, один день. А от якщо ви знайдете двох-трьох клієнтів на установку CMS, то ці ж гроші ви заробите за 1-2 години. Ось тільки клієнтів знайти набагато важче.

А які ви знаєте альтернативні способи заробити в інтернеті з нуля?

Читайте також:

Опубліковано: 23/06/11 @ 08:26
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Ап рейтингу блогів Яндекса
Чергові проблеми з безпекою WordPress.Org
Красива посилання на редагування записи в WordPress
Формат записи в WordPress 3.2
Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 1